Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mindjart fozok sutotok kremlev...

Mindjart fozok sutotok kremlevest! Es azt szeretnem megkerdeznem hogy szerintetek hogyan hasznaljam fel hozza a szaritott gombat?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
hát : feltétlen rakd bele ,máskülönben kimarad belőle XD,
2014. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tennék sütőtökhöz gombát, de semmilyen krémlevesbe sem (gomba kivételével), inkább csak kenyér vagy zsemlekockát, esetleg levesgyöngyöt. Amúgy: a szárított gombát én beáztatom egy-két órára, és utána ugyanúgy készítem, mint a friss gombát.

Jó étvágyat!

2014. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sehogy nem hasznánám fel a sütötők krémleveshez a gombát, abból külön csinálnék gombalevest.
2014. okt. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok koszi! ))) valahol olvastam h.gombaval az igazi,ezert akartam kiprobalni!de akkor nem teszek bele! )
2014. okt. 7. 09:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Beáztattad vízbe?
2014. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ettem sütőtökkrémlevest pirított rókagombával, zseniális volt. Amúgy én beáztatnám, külön elkészíteném a gombát és csak levesbetétként tenném bele.


AMúgy én nagyon szeretem a sütőtökkrémlevest parmezán sajttal, szerintem az passzol hozzá a legjobban. De ettem már baconnal, tökmaggal, mandulával is.


Nekem a tökmagos változat nem ízlett annyira, mint a többi.

2014. okt. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én sem nagyon tudom hozzá elképzelni a gombát..

Anyukám múltkor fokhagymás,sajtos pirítóssal tálalta..hmm nyami nyami isteni volt:)

2014. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!