Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fiatal párok, albérletben! Ki...

Fiatal párok, albérletben! Ki miket szokott otthon sütni-főzni?

Figyelt kérdés

Mindenféle érdekesség, szokás jöhet ezzel kapcsolatban!! :)

Illetve milyen gyakran főztök, miket esztek.

Mikor, hogyan vacsoráztok. Várjátok-e egymást vacsival, meglepivel.

Bármi információ jöhet! :)


2014. okt. 8. 13:11
 1/3 anonim válasza:

Tejfölös tokányt, túrós tésztát, paradicsomos húsgombócot, bolognait, fokhagymakrémlevest, rántott csirkemellet, sütőtökös mézes csirkét, chili con carne-t.... és még sorolhatnám naphosszat.


Minden nap főzünk, mindig csak annyit, amennyi aznap elfogy. Nálunk az ebéd a főétkezés, vacsira nem nagyon szoktunk sokat enni, leginkább salátát készítünk, legkésőbb 7 körül vacsorázunk.


Időközönként előfordul azért, hogy meglepetés vacsorával várjuk egymást, ilyenkor mindketten valami bonyolultabb fogást eszelünk ki. :)

2014. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy van, hogy a hét elején én főzök 3-4 napra, utána ő. Mivel későn, 6-7 felé ér haza, megvárom az "ebéddel". Borsos tokány, majorannás hús, borsópörkölt, krémlevesek, csilis bab, spagetti amit gyakran készítek neki, ő szerintem nem nagyon főzött még semmit ananászos-csirkés tésztán kívül. :D Általában ha megjön azonnal leülünk együtt enni, és később 9-10 felé még egyszer együtt eszünk, akkor ő szendvicset én pedig salátát. Hétvégén pedig mindig együtt eszünk, csak mást.
2014. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

- főzni általában csak hétvégén, mert napközben eszünk meleget

- vacsi: ő 7-8 felé, én fél9 -9 körül, és többnyire nem. Ha csinálunk salátát, virslit, vagy tojást, akkor a másiknak is, de amúgy mindenki eszik, amit gondol

- jó, szeretek sütni, így heti 2-3x összedobok valami gyorsat meló után (kevert süti, muffin, palacsinta, rizskoch...)


Hétvégén meg gyors kajcsikat csinálunk:

- lecsó, tészta ezzel-azzal, jénais mindenes, wokban tojásos-húsos pirított zöldség, mirelit hal-sajttal, zöldkörettel, saját pizza, gyros pita öntettel...

2014. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!