Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a jobb joghurt, a jobb...

Melyik a jobb joghurt, a jobb étel-ital? Az olcsóbb vagy a drágább?

Figyelt kérdés
Eddig Activiát vettem, de más natúr joghurtok olcsóbbak. Jóval. Honnan tudni, melyik jobb, hogy megéri-e dobozonként akár 25 ft-tal többet fizetni? Ez más kajákra is érvényes kérdés,
2010. febr. 6. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:

nem mindig az ár számít...én pl ha joghurtról van szó, a sissy-t veszem a pennybe, 49ft.mondjuk nem vagyok nagyon joghurtos.

De pl ásványvízből sem szentkirályit, hanem mizse kékforrás vizet iszunk, abban kevesebb a nátrium és az össz ásványanyag tartalma is kisebb, szóval jobb.

Ki kell próbálni, melyik válik be, amit jobban reklámoznak, nyilván drágább.

Amúgy mosógélt is a pennybe szoktam venni, trendy, magyar gyártmány, nagyon bejött, és nem is drága.

2010. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen, de honnan tudni, hogy a minőség jó, speciel a mosógél, az olcsó nem károsítja-e a gépet? Van valami Zimmy vagy mi, nem jut eszembe a neve, 499 ft 1,5 l, mint tudjuk, a felső határ a csillagos ég, lehet akár 1500 ft, mit tud a drágább?
2010. febr. 6. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Mind 1 mit vesztek ide csak a legbóvlibb minőséget hozzák be egész európában, a hazai gyárak is a minőséget exportra termelik euroért, nameg kint nem veszik meg a bóvlit annyira mint itthon!!


Nincs ma magyarországon olyan élelmiszer amiben ne lenne vagy szója adalék, vagy mesterséges aroma és szinezék plusz vmi térfogatnövelő vagy vízmegkötő anyag...



Spanyolban egyáltalán nem veszik meg a külföldi termékeket csak a saját hazaijukat, náluk ez egyenlő lenne egy zászlóégetéssel!!


Még Coca Cola se nagyon van ott!!

2010. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A mosógépet nem a mosószer károsítja hanem a borzalmasan rossz minőségű magyar víz!!


Az olaszhoz vagy a spanyol vízhez képest a magyar egy posvány ízű meszes szennylé!!!


Még a tengernek is jobb íze van mint a magyar vezetékes víznek!!!


- Tapasztalat -

2010. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
11:13 és 11:17 jól megértenétek egymást:-)
2010. febr. 6. 11:22
 6/8 anonim válasza:
lehetőségeimhez képest én mindig a kiváló magyar minőség( ez nem a reklám helye :D) címkével ellátott termékeket veszem.....eddig még mindig bevált....ez persze csak a saját véleményem
2010. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nyilt titok,hogy a jónevü cégek,"névtelen " termékeket is gyártanak vagy pl:bolti márkákat(coopos,cba-s..stb)

Igy nincs a cégeknél,leállás-kiesés.

A termékeket össze lehet hasonlítani az elö állítás helyèt.Ilyen esetben a cim azonos.

2010. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy írt valaki a magyar termékek jóságáról. Nem biztos, hogy a Tesco-s, külföldről bejövő áru a legjobb.

Kóstoljátok meg például a nyíregyházi konzervgyár ECO termékeit. (milánói/szecsuáni/édes-savanyú/bolognai szószok, befőttek, savanyúságok)


Ez csak egy termék a hazai kiváló termékek közül.

S tényleg nem mindig az ár számít. De vannak olyan termékek, amelyeket kipróbál az ember, s azt mondja, én ennél maradok, mert ez bevált. (pl: így vagyok én a mosóporral, a tisztítószerrel, fokrémmel, tésztával.)

2010. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!