Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Imádom vacsira a rántott...

Imádom vacsira a rántott sajtot, sültkrumplival. Nagyon egészségtelen minden 7en legalább 1x azt enni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem egészségtelen.Csak akkor,ha nem eszel változatosan:tejtermékeket,zöldségeket,gyümölcsöt stb.Ez csak egy divat.Ha csak azt ennénk,amit egészségesnek mondnak,éhen halhatnánk.
2010. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hetente egyszer eszem vacsira zsíros, szalonnás túróscsuszát, és többször is nehéz kaját. Mégsem vagyok rosszul, nem hízom, mert amúgy változatosan eszem, és mozgok eleget.
2010. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak attól tartok hogy ha ilyen gyakran eszem vacsira bő olajba sült ételt, akkor egyszer csak hízni kezdek.. amugy 53-54 kg vagyok.. szóval eddig nem fenyegett ez a veszély.
2010. febr. 11. 19:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem heti egyszer nem gond, ha ilyet eszel. De csak akkor, ha különben normálisan étkezel. Én is imádom, de én nem engedem meg magamnak még havi egyszer sem! Az a röhej, hogy az ilyen önmegtartóztatók szoktak végül meghalni mondjuk valami autóbalesetben:)
2010. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt bajod tőle, szerintem ezután sem lesz. :) Az ember nem élhet folyton aszerint, hogy mi egészséges, mi biztonságos, stb... Ennyi erővel minek élünk? :D

Ha meg észreveszed, hogy mégis hízásnak indultál, akkor majd gondolkodhatsz rajta, hogy többet mozogj, vagy egyél több zöldséget. :) Addig viszont ne rágódj rajta szerintem!

2010. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt baj továbbra sem lesz de ha aggodsz probálj ki más kajákat is rengeteg új dolog fogg izleni.

Probálj meg fözöcskézni sok fini kaját gyárthatsz magadnak.

2010. febr. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!