Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hideg sult melle milyen...

Hideg sult melle milyen koritest ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Valami masra gondoltam, mint a salata krumpli, majonezes krumpli.
2010. febr. 12. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
párolt káposzta
2010. febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez mennyiben tér el a te ízlésednek a majonézes krumplitól, de nekem rögtön a majonézes kukoricasali, vagy a sajtos-gyümölcssali ugrott be. :)

De esetleg csak gyümölccsel is kipróbálhatod, én már ettem hideg sültet konzerves őszibarackkal, nagyon finom volt vele. :)

Remélem tudtam segíteni!

2010. febr. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

PL én szoktam ilyent is csinálni, amit nagyon szeretünk:

megvágom a krumplit szalmakrumplinak, bele teszem egy tepsibe amibe van esetleg egy kicsi olaj, ahogy teszem közbe sózóm, borsózóm, petrezselyemzöldezem,pirospaprikázom, majorannázom:))) és a mikor az egészet bele tettem a tepsibe akkor a tetejét is megfűszerezem.Aztán felöntöm a feléig vizzel és lefödöm.Esetleg egy-egyet kavrok rajta, de nagyon óvatosan mivel amikor kezd már puhulni a krumpli akkor már törik össze. De nagyon finom, a legvégén amikor kész van szoktam rá sajtot vagy túrót is tenni rá és visszateszem a födöt pár percig h elolvadjon.

2010. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez a majonezes kukoricasali jol hangzik, kiprobalom
2010. febr. 12. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!