Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A rakott krumpihoz a tejfölbe...

Bubvani kérdése:

A rakott krumpihoz a tejfölbe nyers tojássárgát kell keverni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
A rakottkrumplihoz a tejfölbe SEMMIT nem kell keverni!!!!
2015. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 20. 12:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem szoktunk belekeverni semmit, de több családnál láttammár, hogy ki tojással, ki tejjel kutyulja össze. Nekem úgy finom, ahogyan van.
2015. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor kifogásolni szoktam itt, amikor valaki azt írja, úgy csinálod, ahogyan neked jó. Most viszont én is ezt mondom, bár kellene tényleg nem KELL bele.

Ha teszel tojást, akkor csak a sárgája legyen. Jó lehet bele reszelt sajt is (füstölttel is jó, vagy keverve).

2015. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egész tojást szoktam kikeverni egy nagy doboz tejföllel. Kell, nem kell, nem érdekel, én így csinálom.
2015. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaszd kette a tejfolt, az egyik felebe tegyel tojast, a masikba semmit. Az egyiket ontsd a tepsi(vagy amiben csinalod) egyik felere a masikat a masik felere. Ha kesz kostold meg mindkettot es dontsd el melyik izlik jobban, azutan ugy csinald amelyik finomabb neked.
2015. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egész tojást keverek a tejfölbe. Nekünk így ízlik. De nem kell.
2015. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

No látod: mindenki másképp csinálja!

Ki kell próbálni, egyszer így, egyszer úgy... majd kiderül, nálatok melyik lesz a nyerő.

2015. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy a tejföl felét összekeverem egy egész tojással, és azt öntöm a fél rétegre. Aztán rakom tovább, és a tetejére már csak sima tejfölt kenek. A sima telföl tetejére még reszelek sajtot, és rádobok füstölt szalonna-csíkokat. Kell vagy nem kell, mi így szeretjük:)
2015. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
Ha házi tejfölt vagy főzőtejszínt használsz, akkor nem kell bele tojás. A bolti tejfölbe is azért szoktak, mert így valamennyire beleolvad a rakott krumpliba. A bolti tejföl, nem tejföl, csak feljavított aludttej.
2015. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!