Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Üdv. Csinált már itt bárki...

Üdv. Csinált már itt bárki rántott gombát laskagombából?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni milyen lehetne ebből rántott gombát készíteni, valaki esetleg tudna laskagombához jó tippeket, recepteket adni?

2015. dec. 19. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

A legjobb abbol!

Elötte ecetes sos vizben 10 percig fözni,panirozni,kisütni,és utána csak ilyet fogsz rántani. :-)

2015. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Elvileg lehet belöle, de nem a legjobb.


Az elözönek: a rántott gombát nem kell elöre megfözni, mert úgy az íze nagyrészt kimegy belöle.


A laskagomba az egyik legkevésbé ízes fajta, a csiperke már sokkal aromásabb, de a legjobb(ak) a vargánya, özláb meg a többi nagyobb erdei gomba

2015. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lassmich Ruhe ***** válasza:
82%

Hola!

Az előttem válaszolónak maximálisan igaza van, a legjobb rántott gomba laska gombából készül. Meg is abárolhatod 5, akár 10 percig, meg persze egy jó tartár mártás ne hiányozzon mellőle. Uhh megéheztem..

2015. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lassmich Ruhe ***** válasza:
73%
én a 19:03-as válaszra gondoltam.
2015. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!