Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A férfiakat kérdezem: Ti...

A férfiakat kérdezem: Ti főzéshez leveszitek az ékszereiteket? Elsősorban gyűrűre gondoltam. Mindig összekötitek a hajatokat? Kötényt is szoktatok kötni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
rövid a hajam, nem kell összekötni, gyűrűt nem hordok mert zavar, kötény? mi a fenének!
2016. márc. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem hordok ékszereket, 2 centis hajat nehezen kötnék össze, kötény még minek, feleségemnek sincs.
2016. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Milyen ekszereket?? Ferfikent egyetlen dolgot hordok, a karikagyurut, azt pedig nem szoktam levenni.

Koteny minek, van egy fozospolom, az boven eleg.

2016. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Nincs is kötény az egész házban... Ékszere egyikünknek sincs, zavarna minket, a párom (ő a férfi) olykor összeköti a haját (mindkettőnké hosszú, de az övé különösen, mert sosem vágatja).

Bográcsozáskor, ha eszünkbe jut, rosszabb ruhát veszünk fel, aminek nem gond, ha rámegy egy kis parázs.

2016. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
A hajam rövid, az ékszereket, pl. gyűrű, karlánc természetesen leveszem, kötényt meg nem nagyon szoktam csak ha magy társaságban bográcsozunk, és tudják hogy ki főz, mivel nem szeretem ha belepiszkálnak.
2016. márc. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A hajam ossze van kotve copfba mindig, ekszar csak a nyaklancom van, azt polo alatt hordom, az oramat meg soha nem veszem le, igy az marad.
2016. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ékszerem, nincs hosszú hajam és nincs kötényem.
2016. márc. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ékszer, óra, stb, nagyon zavar. Karikagyűrű is csak egy napon volt rajtam. Hosszú hajat össze fogatom, de mostanában rövid. Kötény egy van, az meg valami 80-100 éves agyondíszített. Az csak dísz.

Idő engedi, inkább bográcsozunk és tárcsás sütés. Ott meg olyan ruha, amiért nem kár.

2016. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ekszert nem hordok, ha hordanek valoszinuleg levennem. A hajam mar nem hosszu, de amig az volt, bekotottem(kisebb az esely, hogy az etelbe hajszal keruljon). Kotenyt nem, engem idegesit.
2016. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

Férfi vagyok, nem viselek ékszert.

Férfi vagyok, rövid a hajam.

Férfi vagyok, nem hordok kötényt.

2016. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!