Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet valamit kesziteni egy...

Lehet valamit kesziteni egy maradék oroszkrém tortából?

Figyelt kérdés

Kaptam egy felet, de én utálom, kidobni pedig nem sajnálom.

Nincs senki, akinek odaadhatom, erre most nincs lehetőségem, szóval ezt ne írjátok, valami receptet szeretnék.


2016. jún. 1. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de erre recept nincs.Ha alapból utálod, akkor bármivé alakítva sem fog ízleni.

Esetleg gyúrd össze egy kis darát dióval, rumaromával, és csinálj belőle golyókat. ha lefagyasztod, majd olvasztott csokiba mártod (fogpiszkálóval) talán valami csokis puncsgolyó szerűséget kapsz. Akár egy szem meggy is mehet a közepébe a golyóknak, és talán kókuszreszelékbe forgatva is finom lehet.

Ezek csak tippek, nem konkrét receptek.

2016. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is valami ilyesmire gondolatm, mint az első.


Összegyúrni és kóstolni, úgy érezni fogod, hogy milyen íz passzolhat bele, illetve az állagához mi kéne. Én el tudnék képzelni benne reszelt vagy akár cukrozott citrushéjat (narancs, citrom) is.

2016. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek szuperek, ilyesmire gondoltam :)
2016. jún. 1. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!