Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a legjobb sajttorta...

Melyik a legjobb sajttorta recept?

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém. Amúgy a sajttorta egy nagyon béna szó. Értem én, hogy a cheesecake-et akarták magyarítani, de elszúrták. Az sokkal inkább krémtúró, nem sajt.
2016. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dnyepropetrovszk ***** válasza:

Mint mindent, a sajttortát is százféleképpen lehet készíteni. Lehet a krémet zselatinnal, sütés nélkül készíteni. De lehet úgy is, hogy az egész tortát sütöd, töltelékkel együtt. Sőt ezt is lehet tovább bontani, létezik olyan változat, amikor a töltelék felszíne megpirul (mint egy túrós lepényé), illetve van a másik változat, ami az én kedvencem.

Ezt a típust gőzös sütőtérben kell sütni, így el tudjuk érni, hogy a krém inkább megfő, mint sül. Nagyon érdekes, mert sütőben készül, mégis olyan krémes és lágy a töltelék, mintha főzve lenne.


https://www.youtube.com/watch?v=fbpWQzLvviQ


Az én sajttortám elkészítése ugyanez, mint itt a videóban, viszont az anyaghányadom kicsit eltér. Szerintem így a legfinomabb a sajttorta. De ahogy az előbb leírtam, eléggé sok változata van ennek a süteménynek, így nem biztos, hogy te erre gondoltál, mint "legjobb sajttorta recept".

2016. jún. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!