Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a kedvenc melegszendvic...

Melyik a kedvenc melegszendvicsetek?

Figyelt kérdés
Extrém variációk is jöhetnek :)

2016. aug. 9. 06:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
A tescóban van ilyen baconos bagett abból kiváló minőségű melegszendvicset lehet készíteni
2016. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Tejföl + pirosarany (lehetőleg csípős). Ez rá a kenyérre. Aztán szalámi (amilyen van, bolt vagy házi, mindegy). Erre szeletelt savanyú uborka, konzerv kukorica, reszelt sajt.


Én ezt szeretem, még ha kapom is az ívet. :D

2016. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Én is elég egyszerű vagyok, kenyérre teszek pár szelet Chorizo kolbászt, erre három féle sajtból 1-1 csíkot. Pannóia, Camembert, és valami füstölt, mondjuk Karaván.

A másik, ha füstölt tarját teszek a kenyérre, de ekkor a füstölt sajt kimarad.

2016. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Croque Monsieur a neve. Pirított kenyérre kell sajtos besamelt, és sonkát rétegezni.

Van ennek egy még durvább változata a Croque Madame, annak a tetején van még egy tükörtojás is.

2016. aug. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
tejföl, vöröshagyma, sajt, bacon
2016. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Mostanában margherita stílusban eszem. Vaj, pizzakrém, sajt, pizzafűszerek: oregánó, bazsalikom.
2016. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
vékony kenyérszelet, vékonyan megkent vaj, zsírosabb szalámi (paprikás, csípős), lilahagyma karikák, sok-sok reszelt sajt. Be a mikróba, a kenyér beszívja a vajat és a szalámiszaftot, isteni :D
2016. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
darálthúsos sajtos chillis
2016. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Két szelet kenyér, mozzarella, jó minőségű sonka vagy szalonna, kígyóuborka és paradicsom aztán mehet a melegszendvicssütőbe.
2016. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Avokádó, mozzarella, kukorica :) isteni
2016. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!