Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a világ legfinomabb...

Melyik a világ legfinomabb aprósütije?

Figyelt kérdés

Finom, otthon jól bevált, aprósüti receptet keresek.

Ha valakinek van fiókban/fejben/könyvben olyan süti, mely kiérdemelhetné a világ legfinomabb (apró)sütije díjat, kérlek ne tartsa magában!


2016. aug. 25. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hókifli és semmi más. :)
2016. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Mandulás vaniliás kifli /valódi vanilia magokkal/
2016. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Az én kedvencem a zserbó, ha nem száraz. Inkább szottyogjon a lekvártól :).
2016. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy a világ LEG-je.Mindenkinek más az ízlése, így a LEGfinomabb süti is ízlés kérdése, egyénenként változó.

Én nagyon szeretem a linzerféléket, a diós-vaniliás kiflit, a "zongorabillentyűt"(dió, tetején szárított tojásfehérje hab ) és van egy süti, aminek nem tudom mi a neve, de imádom. Grillázs ledarálva, vajas krémbe keverve, ostyalapok közé töltve, lepréselve, keskeny szeletekre vágva. Lakodalmakban szokott lenni főleg, na meg az a kókuszos habtekercs.

A habos linzer egyszerűen mennyei, "Andi konyhája " recept szerint. A többit is biztos megtalálod a neten.A diós dolgokat imádjuk, van egy diós pite receptem, vagy százéves már, ha lesz időm előkeresem neked.

2016. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Macaron.:) Én általában venni szoktam, de otthon is elkészíthető.
2016. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!