Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket szoktatok...

Milyen ételeket szoktatok tárcsán sutni?! Van valami finom receptetek?! Hogyan készítitek el?!

Figyelt kérdés
Szereztunk egy igazi boronatárcsát és nem tudom, mit készítsek rajta eloszor! Koszi elore is a segítséget!

2016. aug. 27. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Zöldségek, hús, kolbász, camambert.
2016. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! A camembert sajtot hogy sutod rajta?! Fóliában nagy nélkule?! Kikened olajjal vagy nem?! Legyszi írd meg! Koszi !!
2016. aug. 28. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
személyenként 1 db camambert sajt. A sajtba késheggyel lyukakat kell vájni, abba egy-egy kis gerezd fokhagymát tenni. A sajtokat baconba tekerni és alufóliába. Így kerül rá a grillrácsra. Max. 5 percig kell sütni az egyik oldalát, majd megfordítani. Pirítós kenyérrel javaslom fogyasztani. De bacon nélkül is lehet szerintem de mi így szoktuk.
2016. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a segítséget! Nagyon finom lehet így, én is baconnel készítem majd el!
2016. aug. 29. 09:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tarja, csirkecomb, csirkeszárny, csirkemell, oldalas, zöldségek, szalonna, karaj, halat, krumplit, császárvéget.
2016. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huu, az tok jó!!:))
2016. aug. 31. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!