Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom recepteket tudnátok...

Finom recepteket tudnátok nekem írni virslivel?!

Figyelt kérdés
Koszi a válaszokat elore is /surgos lenne, estére meg kell foznom/! :))

2016. aug. 31. 13:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat!!! Nem unalomból kérdezem ezek tényleg érdekelnek engem, és nagyon sokan szivesen is valaszolnak rájuk. Rengetem finom, ízletes receptet kaptam! Nem szeretnék vitatkozni, mert ezen nem is érdemes! Ha nem tudsz vagy nem akarsz váladszolni a kérdéseimre, akkor egydzeruen hagyd ki oket!
2016. aug. 31. 17:59
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg van kiflid, baguette - ed, de legjobban olivás ciabattával szeretem:


Hot - dog. Teszel bele mindenfélét, ízlés és fantázia dolga. Lapka sajt, hagymakarikák, kis kecsap, zöldpapkrika közé, legyen kicsit pikáns. Ha nem főzöd, hanem megsütöd a virsliket, még finomabb.


Felkarikázod a virslit, és megcsinálod úgy mint a pörköltet, hagymás alappal. Hozzá tarhonya, isteni. Ezt lehet lecsós változatban is. Tarhonya helyett lehet akár rizzsel, nokedlival is.

2016. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A tarhonyás lecsós változatot meg is foztem, elfogyott az utolsó cseppig! Koszonom neked az otletetket! A hot-dog receptedet is ki fogom próbálni:)) Aranyos vagy, hogy leírtad!:))
2016. szept. 2. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!