Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olyan saláta recept kellene...

Lolonka kérdése:

Olyan saláta recept kellene ami gyorsan elkészíthető és nem átlagos, magában fogyasztásra (nem köretnek). Tudnátok írni ilyeneket?

Figyelt kérdés
Vendégek jönnek hozzánk este, viszont én csak előtte kb 40 percel érek haza a munkábol. Mindenki fogyózik vagy csak vigyáz az alakjára ezért gondoltam valami salátára.
2017. jan. 10. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Sopszka saláta, görög saláta percek alatt összedobható, és laktató is. Fő összetevők, kígyóuborka, paradicsom, húsos paprika ( pl kaliforniai ) lilahagyma,olajbogyó, bolgár sós túró (multiknál kapható/sziréne), vagy feta sajt kockákra vágva.Só, bors, ízlés szerint egy pici ecetis mehet, ha nem elég savanyú a paradicsom.
2017. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
joghurtos sajtsaláta..
2017. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked mi nem átlagos, van akinek a görög sali sem az :)


Írok pár ötletet remélem tetszik valamelyik:

- mozzarella, bazsalikom, zöld és fekete olajbogyó, koktélparadicsom, balzsamecet, rukkolasaláta


- sült fűszeres körte (só-bors-rozmaring), madárbegy saláta, brie vagy camembert sajt, pirított dió


- grillezett kecskesajt, zöldsaláta, málnás-ecetes öntet


- avokádó, kukorica, zöldsaláta, joghurtos-zöldfűszeres öntet


Amelyikben nincs eleve dió vagy hasonló megszórhatod pirított tökmaggal/szezámmaggal, stb.,és kínálhatsz mellé pirított teljes kiőrlésű vagy magkenyér-szeleteket

2017. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Fehérkáposzta-sárgarépa, egyenlő csíkokra vágva/reszelve, majonézzel, sóval, fehérborssal, majd amikor már jól összekeveredett, durvára vágott dióval megszórva.

Semmi extra, de finom.

2017. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!