Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok valami tuti,...

Ajánlanátok valami tuti, könnyen elkészíthető szülinapi torta receptet egy kétbalkezes anyukának?

Figyelt kérdés
Júniusban lesz a kislányom 2. születésnapja, és én szeretnék neki tortát sütni. Valami egyszerű, de szép tortácskát. :)
2010. máj. 12. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


remélem valamelyik megfelel lesz :)


mi az a joghurtos epertortát próbáltuk(annyi változtatással hogy eper helyett szeder,ribizli, eper mix volt benne) és nagyon finom lett.

2010. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2010. máj. 13. 19:47
 3/10 anonim ***** válasza:
ezek közül a másodikat csinálnám (:
2010. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem igazán torta,de megteszi annak szerintem

[link]

2010. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Lécci-lécci ezt csináld meg!!!!!!Ne ijedj meg tőle,egyáltalán nem olyan nehéz mint amilyennek elsőre látszik.Ha tudsz piskótát sütni,akkor gondod nem lesz vele.A töltelékkel tudsz variálni,a legegyszerűbb csokis is megteszi,a tetejét én színes marcipánnal vontam be,nagyon könnyű nyújtani,a többi pedig legyen a Te fantáziád szüleménye.

Az első link a kép,a második a recept.

Még annyit,hogy iszonyú béna vagyok a konyhában,még a legegyszerűbb dolgot is képes vagyok elrontani:-) és ez volt életem első tortája és sikerült.A kislányom első szülinapjára csináltam,elsöprő sikert aratott és igen látványos!

Az első link a kép,a második a recept.

[link]

[link]

Remélem ezt választod:-)

2010. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért én nem baznám a véletlenre és vennék egyet az auchanben is biztositéknak...
2010. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bíznám :D:D:D
2010. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszi, valószínű, hogy ez a Barbie-s torta lesz az "áldozat" :):)

2010. máj. 15. 20:51
 9/10 anonim válasza:

Dejóóóó!Majd írd meg,hogyan sikerült!:-))))

Az enyém ilyen lett:

[link]

Ja és és nem írt butaságot az előttem szóló,én két nappal a szülinap előtt készítettem,hogyha minden kötél szakad,még tudjak rendelni egy tortát gyorsan:-)Sok sikert!Tuti sikerül!

2010. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szép lett, gratulálok! :)Köszi mégegyszer az ötletet, remélem, nekem is sikerül :)
2010. máj. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!