Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom tojás nélküli krém?

Finom tojás nélküli krém?

Figyelt kérdés
Sütöttem piskótát és ahoz kéne valami finom krém csak nincs itthon tojás és neten csak olyat találtam amiben van...
2010. máj. 29. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van otthon pudingpor és tej, abból is tudsz krémet csinálni. Vagy a sima vajas csokoládékrémbe sem kell tojás.
2010. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam de nincs itthon se pudingpor se kakaó...:(
2010. máj. 29. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg karamellkrémet? Az is nagyon finom.
2010. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél liter tej, három kanál liszt, harminc deka cukor és egy vaj. Ez kell a karamellkrémhez.
2010. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Főzzél meg egy adag pudingport 3 dl tejben. Várd meg míg kihül, de közben kevergesd, hogy ne bőrösödjön.

20 dkg margarint keverj ki 10-15 dkg porcukorral, vagy többel,ha édesebben szeretitek. Ha a puding teljesn (fontos, hogy teljesen) kihült, akkor keverd őket össze, és már kész is a krém.

Ha fokozni szeretnéd mehet bele rum(aroma), vanilia, kandírozott vagy sima gyümölcs stb...


Üdv!


ui.: nem nehéz vajkrémet kapsz, hanem egy könnyű, finom krémet

2010. máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

menj el boltba, a semmiből nem lehet sütni/főzni

de a karamell krémet tanácsolom cukor és tej már csak van...

2010. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!