Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyerekeknek egyszerű receptek?

Gyerekeknek egyszerű receptek?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, a gáztűzhelyt mértékesen használhatom. Mit csinálhatnék, ami egyszerű és finom?
2010. jún. 9. 17:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
rántotta, omlett, tésztaszósz+ tészta
2010. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%

:):)Örülök, hogy 12évesen, azt írtad, hogy "Gyerekeknek...".

Vééégre egy 12 éves aki nem a Szerelem-Szex témakörbe ír ki kérdést, az ujjazásról...

2010. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: nagyon köszönöm, de még várok ötleteket! :)

2. válaszoló: annak semmi értelme, hogy olyan kérdést írjak ki, nekem mással kell foglalkoznom ilyen korban :)

2010. jún. 9. 17:33
 4/25 anonim válasza:
Virsli
2010. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Van ilyen 3 perces süti recept.írd be a google-ba és kiadja.Nagyon egyszerű mikróba kell csinálni.Ezt ugyan nem gáztűzhelyen kell de finom nagyon,akár lekvárral is eheted:) 16L

Én is imádok főzni:)

2010. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, meglesem! :)

Még szívesen olvasgatok többet is :D

2010. jún. 9. 17:36
 7/25 A kérdező kommentje:
Júj, ehez meg vannak a hozzávalók is itthon! Ez finom lehet, máris kipróbálom :) De ettől függetlenül ismét csak ismétlek: várom az ötleteket.
2010. jún. 9. 17:37
 8/25 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mennyire bírod a fokhagymát,de nekem van egy egyszerű fokhagymás receptem.Olajon megpirítasz rengeteg összetört fokhagymát,azután kevés tejben csomómentesre keversz kis lisztet és a lisztet hozzáöntöd a hagymához.Ízlés szerint fűszerezed,só,bors,vegeta.Addig rotyogtatod,amíg el nem kezd sűrűsödni és olyan nem lesz,mint a tésztaszószok.Ha sűrű,öntesz még hozzá tejet,ha híg pici lisztet.

Egyébként lehetsz kreatív,fokhagyma helyett tehetsz bele felkockázott sonkát,gombát,amit belevalóbak érzel.Én is mindig így főzök,attól függ,mit találok a hűtőben vagy a fagyasztóban....ha van otthon petrezselyem zöld,akkor azt is szórhatsz rá,én nem szeretem belefőzni:)

Jó főzést!

2010. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Jajj,én spagettivel szeretem ezt a tésztaszószt,de főzhetsz ki hozzá mást is.És ha van otthon esetleg főzőtejszín,azt is önthetsz hozzá,sűríti az állagát.

18/L

2010. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, spagetti vagy sonka inkább, az úgy biztos fincsi :)
2010. jún. 9. 17:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!