Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen remek, finom ételeket...

Milyen remek, finom ételeket lehet csinálni sonkából, kukoricából illetve sajtból? Olyan recepteket is várok, ami otthon saját kitalált recept!

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hagymát piritok olajon,majd megpiritom a sonkát,kukoricát,lehet gombbát is meg tulajdonképp bármit amit otthon találsz.. erre öntök 1 doboz tejfölt,bele só bord,majoranna, ha akarsz akkor sajtot is tehetsz bele.Kicsit összerottyantod,főzöl hozzá tésztát vagy rizst és kész:)

csinálhatsz pizzát is,vagy rántottába is belerakhatod,esetleg söütőben sült krumplihra rászorod

2010. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rendes parasztsonka?
2010. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csinálnék egy jó sűrű besamelt hozzádok egy tojás sárgáját sajtot és kukoricát... mikor kihult akk fogd a (gépelt vékonyra szelt) sonkát és tegyél bele egy kanállal ebből a keverékből majd hajsd be mint amikor csinálod a töltött káposztát és hidegen igy is tálalhatod, de azt is birod h kirántod s a prézlibe teszel szezám magot ... ehez már csak egy kis olivaoajos citromleves rukola vagy madárbegy salátát adnék....... FENSÉGES... Ha kipróbálnád légyszi irj h sikerult!!! :D:D:D:D:D:D KÖSZY
2010. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én ezekből melegszendvicset csinálnék. kenyérre pici vaj, sonka, kukorica, reszelt sajt, besütni, és kész is. nem valami nagy recept, de nagyon finom.
2010. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!