Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon finom csoki krem/csoki...

Nagyon finom csoki krem/csoki torta receptet keresek, szulinapi tortahoz, mit készithetnék? Nincsen se sutom,se robotgepem,ugyhogy valami ezek nelkul elkeszithetore lenne szuksegem.

Figyelt kérdés

A csokitorta a kedvenc,ezert muszaly ebben gondolkodnom.A piskotat megtudom venni.Max. kezi "habverom" van.Inkabb keveronek mondanam. :)

Elore is koszonom!


2008. okt. 29. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikród van? mert arra van egy kipróbált és bevált receptem.
2008. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen ,van ,a tuzhelynek a felso resze is,fozni tudok kremet,he esetleg ez kell hozza. Egy picike garzonban lakunk, ahol minden ossze van zsufolva,a konyha ilyen minden egyben... Elore is koszonom neked.
2008. okt. 29. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szóval: Hozzávalók:15 deka vaj, 15 dkg keserű csoki, 3 ek rum, 15 deka porcukor, 3 egész tojás,10-15 deka liszt, 2 kávékanál sütőpor.

A vaja a csokival felolvasztom a mikróban 2 percig 600 W-on. Beletesszük a keverőedénybe, majd sorban hozzátesszük a hozzávalókat. A lisztet előtte elkeverjük a sütőporral. Összekeverjük. Beleöntjük a masszát abba a mikrózható edényben, amibe meg fogjuk sütni. 600 w-on 8-10 percig sütjük, fedő nélkül. Akkor lesz kész, ha a tészta kezd elválni az edény szélétől. Ha kész akko csomó mindent lehet vele kezdeni pl: kettévágjuk megkenjük lekvárral, vagy nutellával, vagy főzött pudinggal. Én csokikrémmel szoktam, azt a köv képpen csinálom:Kettő zacskó tejszínhabport megcsinálok a hátán lévő leírás szerint, utána megy bele két evőkanál kakaópor, és két csomag habfix. Ezt rákened a tetejére, vagy két lap közé, tetejére mehet csokimáz. Azt úgy kell, hogy egy tábla csokit felolvasztasz mikróba egy ek olajjal, és a tetejére símítod. Amúgy én ezt a tésztát csinálom akkor is, ha nagyon gyorsan kell valami, kockára vágom, pudingot rá és már van is egy kiss nass. JÓ főzést, ügyi legyél :)))

2008. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Koszonom, ma megveszem a dolgokat es kiprobalom ! ;)

Tok kivancsi vagyok ra ! :))

2008. okt. 30. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!