Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egészséges és olcsó? Létezik...

Egészséges és olcsó? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Unom már,hogy mindenki egészséges táplálkozásról papol,de az árakat senki nem közli.Amikor meg megnézem és számolok akkor az jön ki,hogy egy engem jól lakató saláta,legalább másfélszer többe kerül,mint egy jó szaftos sertéspörkölt.

Várom az ötleteket.


2010. jún. 14. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sertéspöri helyett karfiolpöri, gombapöri, borsópöri.Ez mind nagyon finom. Hozzá durumtésztát főzz, és máris jobban jártál, kevesebb pénzből.
2010. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szezonjában a lecsó(szalonna nélkül)

Káposztás lencse, sült csirke

Rántott tengeri hal(pl. hekkfilé) spenóttal

2010. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Az lehet hogy konyhakertje nem mindenkinek van de gombát szedni csak tudsz? Az meg pont ingyenes.
2010. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az értelmes válaszokat!
2010. jún. 14. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Főzelékek, spenót, borsó, tök, zöldséglevs, karfiolleves, brokkolileves... ezek nem drágák, persze nem hipermarketben kell megvenni, hanem piacon, és mindig azt, aminek éppen szezonja van.

Egyébként én is találkoztam már itt olyan kedves válaszolóval, aki közölte, hogy a csirkemell olcsó. ŰHát nálam az nem 1000/kg-nál kezdődik :D

Na mindegy, a lényeg, hogy a kulcs a szezonális ételek fogyasztása :)

2010. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk a csirkemell annak olcsó,tényleg aki egyedül él.Én 4 napig ebédelek 1 kiló csirkehúsból ,szóval durván 8 ezer forintból megvan egy hónapra ,úgy hogy minden nap eszek húst. Ha lenne 4 gyerekem akkor nekem is drága lenne.


Most egyébként nyáron könnyü olcsón kajálni,mert rengeteg zöldségnek,gyümölcsnek van szezonja.

2010. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, h a rengeteg eső miatt idén sokka drágábbak lesznek a zöldségek és a gyümik is:S
2010. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rizi-bizi lesz nálunk ma majorannás sült csirkeszárnyakkal.Olcsó és finom és nem is vészesen egészségtelen.
2010. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!