Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a legegyszerűbb, de mégis...

Mi a legegyszerűbb, de mégis finom recept ebédre, amit egy totál kezdő is könnyedén elkészíthet?

Figyelt kérdés

Nagyon kezdő vagyok, szinte semmit sem főztem még, milyen receptet tudnátok ajánlani?


Esetleg linket, hogy szerintetek melyikek azok a honlapok/blogok, ahol részletesen, megbízhatóan vannak leírva a receptek.


Köszönöm!


2010. jún. 22. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

tésztát felraksz főni (spagetti v pillangó v penne)


újhagymát összevágod

100 g rózsaszín füstölt tőkehalat vagy füstölt lazacot (hűtőpult, nem konzerv)eldarabolsz apróra, a rajta lévő olajat egy serpenyőbe teszed (ha olaj nélküli a hal, akkor kis étolajat)...megdinszteled a hagymát, beleborítasz egy nagy doboz tejfölt, belekevered a halat és kevés borsot teszel rá, összemelegíted és kész

2010. jún. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

mindmegette.hu

andikonyhája keress rá googlen nem tudom pontosan

2010. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt lépésről lépésre van leírva minden és képek is mutatják mit, hogy tesz bele.

Vannak levesek, húsételek, sütik, salik, főzelékek ...

2010. jún. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rakott krumpli egyértelműen=) Megfőzöd a krumplit,utána összeszeleteled 1cm-es szeletekre.(mi jénaiba szoktuk)Kiolajozod az edény alját,aztán kirakod az egész alját krumplival,majd só,kolbász,főtt tojás(ezek is szeletelve) és tejföl (jó sok),majd újra krumpli,só,kolbi,tojás és így tovább...A lényeg hogy a tetején mindig krumpli legyen,arra tehetsz esetleg sajtot is=) Aztán betolod a közép meleg sütőbe és amíg jónak nem látod bent hagyod! Szerintem ez eléhóg egyszerű és isteni finom=)
2010. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!