Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zöldséges tésztát szeretnék...

Zöldséges tésztát szeretnék főzni, de kellene hozzá egy jó kis mártás recept, hogy ne legyen száraz. Milyen mártást ajánlanátok hozzá?

Figyelt kérdés
Egyszerű itthon elkészíthető recept kellene ha lehet hús mentes.Gondoltam teszek bele sonkát is...
2010. jún. 25. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
sonkás-gombás paradicsomszósz, sajttal megszórva
2010. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
basszus hogy ez nem jutott eszembe...ez a mai nap...:)
2010. jún. 25. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Tejfölt egy tojással összekeverni,fűszerezni,reszelt sajttal megszórni,leönteni vele a tésztát és sütőben aranybarnára sütni.
2010. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én úgy szoktam, hogy a zöldségeket forró vízben kb 5 percig főzöm(én akkor szeretem, ha ropogós). utána pirítok hagymát sonkával, ráa zöldségek, egy kicsit pirítom, hagyom összeérni. addig tejszínt keverek össze liszttel, vízzel, ráöntöm a zölségre, összeforralom és kész is. fűszerek:fokhagyma, só, bors, kevés szerecsendió és egy kevéske citromlé

isteni kaja.

2010. jún. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sima paradicsomlevet szoktam a zöldséges tésztára önteni, és azzal kicsit összerottyantom. (Esetleg meg lehet bolondítani egy kis szójaszósszal.) Ultra egyszerű, és egészséges.
2010. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!