Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel tudnám színezni a...

Mivel tudnám színezni a fondantot?

Figyelt kérdés
Kisfiam szülinapi tortáját szeretném bevonni vele,csak nem tudom mivel lehetne szinezni.Amit csináltam fondant az fehér és raktam bele málnapiros ételszinezéket de csak rózsaszín lett.Mivel lehetne erőteljesebb pirosat elérni?És hol lehetne kapni?Esetleg ami por állagú?
2010. jún. 30. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én egyszer a Stahl műsorában láttam, hogy akár édes ételt is lehet színezni céklával. Szóval megfőzöd a céklát, cukros lében (hogy az is édes legyen), és azt kevered a fondant-hoz. Épp ő is valami sütit csinált belőle, gyönyörű piros lett.
2010. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha többet teszel öntesz bele, akkor pirosabb lesz.
2010. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Lehet csinálok egy újabb adagot és kipróbálom a céklával szinezni. Egy egész dobozzal beleöntöttem már, de így is csak rózsaszín és ragacsosabb lett.Viszont több festéket már nem akarok beletenni.
2010. jún. 30. 22:41
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg lécci, milyen lett :) Örülök, h kipróbálod, a Stahl-nál nagyon működött. Én sajna nem tudok sütni semmit, így csak "nézője" vagyk a műsorainak. (mármint a sütősnek, mert főzni hálistennek tudok).
2010. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah, arról nem is beszélve, hogy a cékla 100%-ban természetes "színező" anyag.
2010. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, azért is örültem a céklának mert természetes szinező és nem festék:-)Villám McQueen autós torta lesz, remélem megbírkózok vele:-)Megírom hogy sikerült majd:-)
2010. jún. 30. 23:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ok, kíváncsian várom majd :) Ja, azt nem írtam, hogy először a levével próbáld majd színezni, ha nem elég "piros" (amit nem hiszek), akkor ő még turmixolt bele magából a főtt céklából is... de sztem az már túlzás. (bár ki tudja) :)
2010. jún. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!!:-)
2010. jún. 30. 23:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, találtam is egy weboldalt, ilyen színű lett a tortája:


(céklatorta kandírozott céklával) ezt kell nézned:


[link]

2010. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem köszi!Azt hiszem holnap főpróbát tartok:-))
2010. jún. 30. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!