Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ananászos rizses csirkét...

Ananászos rizses csirkét szeretnék csinálni, de úgy mint egy rizibizit, egyben az egészet. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Készítsem külön a rizset, az ananászt a hússal egyben és utána keverjem össze a kettőt, vagy főzzem meg a húst a csirkével egyben, és a végén adjam hozzá az ananászt?
2019. febr. 10. 11:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elmondjátok hogyan kell megfőzni a rizset egyben a hússal? Nem vagyok olyan jó a konyhában
2019. febr. 10. 11:59
 2/8 anonim válasza:
87%
Nem teljesen értelek: “főzzem meg a húst a csirkével egyben” én kb ilyesmi gondolnék: megpirítom a csirkemellet, az utolsó 5percben hozzá az ananász. (Akár tejszínesen is lehet) majd megfőtzöm a rizset is. Összekeverem a kettőt, és kész. De én nem keverném össze. Ha ennyire kezdő vagy, nem fogod eltalálni a rizs-szósz-hús arányt.
2019. febr. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire kezdő vagy, akkor semmiképp ne úgy készítsd, mint a rizibizit. A húst nem főzni kell, hanem pirítani kevés olajon. Gondolom a "húst a csirkével" rizst a csirkével akart lenni, csak elírtad. Semmiképp nem főzd együtt a kettőt, mert nem lesz jó. Csinálj külön ananászos csirkét, tele van vele a net, hogyan kell, főzd ki hozzá a rizst, amikor már elkészült, összekeverheted. De így, ahogy leírtad, nekem nem nagyon ízlene.
2019. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elkészítettem... megfőztem külön a rizst, és külön a húst az ananásszal, utána összekavartam.. szerintem jó lett :)
2019. febr. 10. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, finom lehet.
2019. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A húst meg a csirkét külön főzd mindenképpen!
2019. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%
Minek teszel fel kérdést, ha úgy is a saját fejed után mész? Az meg rizst, nem rizset..
2019. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
*Rizst, nem rizset!
2019. febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!