Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi ennek a sütinek a neve és...

Mi ennek a sütinek a neve és a receptje?

Figyelt kérdés
Barna(csokis)piskótalap vastagon megvan kenve valamilyen grízes töltelékkel és az egész vékony csokiöntettel van bevonva.Háromszög alakú szeletekre van vágva.Nagyon finom.Cukrászdában még sosem láttam,egyetlen egyszer ettem ilyet még régen,gyerekkoromban egy ismerősünknél.Szeretnék én is készíteni ilyet.
2010. júl. 3. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem a Lúdláb-ra gondolsz?
2010. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is erre tippelnék:) amúgy lehet kapni dobozosan is néhány boltban
2010. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Biztos, hogy nem a lúdláb. Abban nem grizes töltelék van.
2010. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utána néztem a lúdláb receptjének,de nem az lesz,amit keresek,mert az összes recept szerint kell a lúdláb süti töltelékébe is kakaó vagy csoki,és lell a sütihez meggybefőtt is.Viszont,amit én ettem,annak csak a piskótalapjában volt kakaó,a tölteléke fehér volt,nem volt benne se csoki,sem kakaó.Csak sok gríz valami fincsi tejszínhab szerű krémmel keverve *-*
2010. júl. 3. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ez a grízes szelet:

[link]

2010. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a kastélytorta-szelet? Nézz utána, hogy az-e, aztán írd meg, hogy az-e. (Na, ezt jól megaszondtam). :D
2010. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Gríztorta?
2010. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

18:50!Ez lesz az!Így nézett ki az a süti,mint ami a képen van,csak azon csokiöntet volt,de a lényeg ugyan az :)


Mindenkinek köszönöm a választ!

2010. júl. 3. 22:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ez az. Készítsd csoki öntettel. :)
2010. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!