Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Gyors, könnyen elkészíthető...

Gyors, könnyen elkészíthető vega kaja?

Figyelt kérdés
Valami könnyen elkészíthető vega kaja receptet tud írni valaki? nagyon éhes vagyok :S
2010. júl. 14. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Kifőtt tészta és babkonzerv. Egészségedre.
2010. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Főzz ki rizst és süss hozzá krumplit vagy sajtot. Ez viszonylag gyors. Vagy tojásrántotta, az tényleg gyors( attól függ eszel-e tejterméket,tojást)
2010. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rizs párolt zöldséggel, esetleg sajtroppancsal? Ha lakto/lakto-ovo vagy esetleg egy joghurt? Pirítós? Nem tudom mennyire nagyon vagy éhes, mi van otthon, akarsz-e főzni :) Így elég nehéz. Esetleg grízes tészta?

Remélem tudtam segíteni. Üdv

2010. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
saláta:)
2010. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tojásrántotta paradicsommal,paprikával,hagymával??!

Túrós,grízes,krumplis,mákos,diós tészta??!

Lecsó??!

Szendvics??!

Gyümölcs,zöldség??!

2010. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

rántott gomba,rántott karfiol imádom:-)

zöldségköret ráolvasztott sajttal

2010. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
brokkolis tészta nagyon fini és egyszerű 8)
2010. júl. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
főzöl tésztát. kihűtöd. keversz hozzá jóóóó sok majonézt, esetleg kis tejfölt is. kockázz fel csemege/savanyú uborkát, lilahagymát, karaván sajtot, majd keverd a tésztához. ez azért is jó, mert hideg, és NAGYON FINOM:)
2010. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én imádom, bár nem vagyok vega: 15-20 dkg mungóbabcsíra, egy natur tofu , szója szósz.


tofut felkockázni, felhevitett serpenyőbe négy öt evőkanál szójaszósz, ebben átpiritani a tofut, majd ha lepirult a babcsirát hozzákeverni egy percig össze rottyantani és már fogyaszthatod is. Isteni és villámgyors.

2010. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

itt egy tuti recept:

-réteslap

-olaj

-paradicsom

-sajt

-bazsalikom

A réteslapokat kend le olajjal(egyenként)aztán tegyél rá szeletelt paradicsomot és sajtot,aztán szórd le bazsalikommal..isteni finom!:D bár ez nem biztos hogy laktató ,de előételnek vagy vacsinak tökéletes!:)

2010. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!