Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vajon a vegetariánus étrendtől...

Vajon a vegetariánus étrendtől elmúlnának a pattanásaim?

Figyelt kérdés
Már túl vagyok a pubertáson... :(
2010. aug. 2. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


ezt találtam...

2010. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Attól nem múlik el, legfeljebb az okozza.
2010. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%

ne legyél vegás,kenny a pattanásodra fogkrémet,vagy dezodort,és az leszárítja!

nekm bevált!

indig azzal kenem a pattanásaimat!

2010. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

A gyümölcstől hogy lehet valaki pattanásos... hülyeség


Ja és nem azt mondtam hogy fogyózzon csak azt hogy ezek a gyümölcsök jót tesznek az arcának...

2010. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
NEMa gyümölcstöl, hanem a fehérjehiánytól
2010. aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orosz nőknek, úgy tartják ,azért volt szép az arcbőrük, mert rengeteg zöldséges ételt ettek,hús híján!
2010. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
39%
szerintem menj egy hormonvizsgálatra, hátha valami kiderül. De nem találkoztam még olyan vegetáriánussal aki nem lett volna pattanásos.
2010. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nehany valasz szanalmas. en 3 eve vegan vagyok, tehat tejtermeket es tojast sem eszem. a borom teljes mertekben rendbejott, a sulyom normalizalodott. a vegeterianizmussal az a gond neha, hogy a tejtermekek nagy zsirtartalmuak. tehat csak a hus elhagyasa nem mindig segit. de nyilvan nem mindenki szervezete egyforma. csak en nem a levegobe karattyolok, hanem sajat tapasztalatbol mondom. attol meg hogy valaki szereti a hust, az meg nem lesz egeszseges. de indokokat mindig lehet talalni mindenre. de a te szervezetedet senki nem tudja megmagyarazni, es semmilyen ujsag nem tud jo tanacsot adni. probald ki ha ugy erzed.
2010. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

17:57:

Respect, igazad van. Én csak szimpla mezei vega vagyok, de törekszem a tejtermékek elhagyására, habár ezt a botrányos magyar étkezéskultúra nagyban hátráltatja.


Igen, fehérje túltengéstől lehet pattanásos a bőröd.

De okozhatja a sok olajos-zsíros étel is. Pl. olajban sült krumpli, olajos magvak. Ezeket is vissza kell szorítani.

Sokaknak a tejtől megy szét a bőrük. Ez is olyan népbetegség mint a diabétesz, mostanság nagyon sokan lesznek tejallergiásak. Rengeteg hormont és egyéb tejhozamnövelő szert tömnek a tehenekbe, amit ugye a tej fogyasztói is bekajálnak... Korántsem olyan egészséges mint az hirdetik.

Ugyanez igaz a húsfélékre is, ott is rengeteg vegyszert tömnek az állatokba, hogy a hús szép piros/hamvas legyen meg jól nézzen ki, utánna meg hogy ne romoljon meg, sok helyen fertőtlenítő és romlásgátló szereket permeteznek rájuk. És akkor még műföstről szó se volt...


Szóval: kevés fehérje, mindenképp minőségi forrásból.

Helyette sok nyers zöldség-gyümölcs, és sok víz.

2010. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem muszaj veganak lenni ahoz h pattanasmentes legyel. En eszem minden felet s borom megis sima, sokan irigyelik is. Persze nem hasznalok semmifele pudert, alapozot meg s naponta tobbszor megmosom az arcom, fontos h se tul hideg se tul meleg ne legyen a viz, s ne tapogazsd folyton az arcodat, mert a kezeddel olyan dolgokat vihetsz acborodre amit nem kedvel a bor, hiaba mosol kezet s hiszed h tiszta, foleg ha olyan dolgokat tapintasz meg amiket mas is, gyakran pl. penz.
2010. aug. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!