Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok! Akik nem csak étrendb...

Vegánok! Akik nem csak étrendben, hanem életmódban is vegánok szeretnének lenni. Hangya ügyben mit tennétek? ⤵️

Figyelt kérdés

Hangyák - de sok - bejöttek a szobába. Nem egyszeri alkalom, hanem nap nap után.

A rések korábban különböző módokon, most pedig falazóhabarccsal be lettek kenve, tömve. Remélem, hogy azon nem tudnak majd átrágni.


Szárnyas hangya és vsz fáraóhangya.


De voltak, akik mérget javasoltak.


Reméljük, hogy a mostani habarcs elegendő lesz. De ha nem lenne, milyen ötleteitek vannak?



2022. aug. 26. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Hogy jön ide a veganság ?

Megakarod enni őket vagy mi ?

2022. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

A vegánság definíciójának egy fontos részlete: "as far as is possible and practicable"

Én úgy értelmezem, hogy pl a saját testi épségedet és az otthonodat megvédheted a betolakodó állatoktól.

2022. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
42%

1es: nyilván nem akarja megölni őket. Te sem örülnél, ha megölnének, csak, mert valahol nem láttad a Behajtani tilos táblát.

Egyébként meg nem tudom, moss fel gyakran ecetes vízzel, hátha távol tartja őket

2022. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Kár rám nyomni a pirosat, NEM én alkottam meg a definíciót.

2022. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Fahéjat tudtommal nem szeretik, távol tartja őket. Ill. fahéj olaj is opció.
2022. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Erös szagokat nem tudnak elviselni, nekem a bútortisztító tej volt hatásos, azt a részt, ahol járkának vastagon végiglocsoltam vele, a szag összezavarta öket és többé nem jöttek be.

Egyébként semmiféle habarcs nem ér sokat, ha éppen arra van az útjuk, szagon alapján közlekednek.

OFF: a szárnyas hangya nem külön faj, hanem a különbözö hangyafajok ivaros alakja.

2022. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Ennek nincs kösze a vegánsághoz még ha mérget is használsz még a legdurvább szektás veganizmust sem sérted meg.
2022. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Meg kell gondolni, hogy hol kezdődik az őrület és hol fejeződik be?

Fürdés közben mennyi életforma pusztul el? Az ivóvízben mennyi mikroorganizmus él? A háziállatok gyógyszeres kezelése milyen hatással van a rajtuk élősködő parazitákra? A porszívózásnak mennyi áldozata van? Ki dönti el, hogy mi a kártevő és mi nem? Hogy nyírjunk füvet úgy, hogy nem ölünk meg semmit?

A "féltjük a hangyákat" nekem már az őrület korai fokozata, ami totálisan rávilágít arra, miért elmeháborodott szekta a vegán.

2022. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező keress fel egy szakértőt, légy normalis, a vegansagtol elszaradt az agyad es nem birsz racionalisan gondolkodni.
2022. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Darius- ***** válasza:
29%

Na most miért tudna jobb tanácsot adni neked ebben egy vegán, mint bárki más ?

A falrepedésekben közlekednek a hangyák. Jól be kell habarcsolni és akkor nem tudnak lyukat vágni. Van hangyaírtó por is. De ezt csak bent alkalmazd szerintem, kint ne, mert az a természetes élőhelyük.

2022. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!