Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok miért nem fogadnak...

A vegánok miért nem fogadnak el észérveket?

Figyelt kérdés
Olyanokat amik a novenyi etrend ellen és/vagy a húsevés mellett szólnak.

ápr. 14. 23:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
14%
Öntörvényű ember mind, én csak ilyenekre ismerek, aki vegán.
ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, milyen vegánok.

Etikai vegánnak nem észérvet kell mondani, hanem filozófiai érvet. Teljesen el vagy tévedve, ha mással próbálkozol.

Az egészségügyi vegánok meg nem fognak semmi észérvet elfogadni, mert a tudomány még viazonylag inkonklúzív a vegán vs egészséges húsevő étrend kérdésben. Habár több bizonyíték van amellett, hogy jobb egy kiegyensúlyozott mindenevő étrend, a vegánoknak is van mire mutogatniuk bizonyítékként.

ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
72%

Vegán-nak vallom magam. A B12-öt kapszula formájában viszem be. Kétszer egy héten. Az esszenciális aminosavakat növényi forrásokból is bejuttathatok, mint pl. a quinoa, bab, lencse, kender stb.


Mmik azok az észérevek amiket nem fogadunk el?


Amikor édesanyám tojást főz magának. A tojás illata nagyon feszélyez, de ő nem akkar lemondani róla. Így nem könnyű. De nem tudom

ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%
Észérvek: [link] ...
ápr. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
12%
Koleszterol🍳: [link] 🥚...
ápr. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%
Kutatások eredményeiről beszél, dagi...
ápr. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
96%
Én nem vagyok vega, felőlem egyen mindenki azt, amit akar, de teljesen életszerűtlen Magyarországon egészségre hivatkozni a "húsevők" részéről, amikor mi vagyunk a világ egyik legegészségtelenebbül táplálkozó népe.
ápr. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező megtennéd, hogy leírod melyik észérvet nem szokták elfogadni?


Több ilyen vitát is olvastam már és nagyon sokszor azokat nem fogadták el amik nem feleltek meg a valóságnak. A valótlan állításokat amikről pontosan tudod, hogy nem igazak gondolom te sem fogadnád el. Ez lehet az egyik indok.


Persze jó lenne tudni, hogy pontosan milyen érvekről is beszélsz mert így csak lóg a levegőben a kérdésed.

ápr. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 NTBS ***** válasza:
0%
Mert ők más nézőpontból nézik a dolgokat.
ápr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%
5-ös: megeröltetö lehet mkinden hasonló témájú kérdéshez beírni ugyanazt a hülyeséget - az agynak nem kell benzin, koleszterint meg a szervezet állítja elö saját maga, és ehhez nem kell hús.
ápr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!