Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi legyen a VEGETÁRIÁNUS...

Mi legyen a VEGETÁRIÁNUS húsvéti menü?

Figyelt kérdés

első külön húsvétom, eddig nem csináltak külön a kedvemre vega kajákat, de mostmár én főzök, ti mit csináltok, mit szoktak ilyenkor a vegások enni?

kérlek ne irjátok h sonka, meg húsok,

lakto vegetáriánus vagyok.

köszi!!


2011. ápr. 21. 10:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Zöldségleves, gyümölcsleves, franciasaláta, kaszinótojás (ha tojást is eszel), spárga hollandi mártással, rántott zöldségek: pl. zeller, sárgarépa, vöröshagyma, karfiol, zukkini, karalábé, édesköménygumó, krumpli (ha tojást nem használsz, akkor keress kinai/japán tésztát a bundázáshoz), rántott sajt, különféle saláták.
2011. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
5%

Egyél fonott kalácsot tojással.

Bár a Húsvét lényege, h 40 nap böjt után húst veszel magadhoz. Meg amúgy sem egészséges a vegetáriánus életmód, de ebbe most nem megyek bele...

2011. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Rántott zöldségek, szója pörkölt, tofu rántva.
2011. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Töltött paprika, szójából, töltött cukkini, vagy padlizsán, természetesen szójával .
2011. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
7%
de most miért mi a baj a hússal meg a sonkával?
2011. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Tofurántotta zöldségekkel, tormával, céklasalátával.
2011. ápr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

az a bajom a hússal és az állatok különféle részeivel h hányingerem van tőle, nem szeretnék a húsvéti asztalra okádani, eddig is alig birtam ki már csak a szagát is, ránézni sem bírok.

2011. ápr. 21. 13:21
 8/24 anonim ***** válasza:
7%
hát z hiszti, h oda okádsz a húsvét asztalra? Ugyan már... Gondolom évekig megetted, mi váltotta ki benned ezt a hús undort?
2011. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
de nem azt akarom megbeszélni h mért vagyok vega, egyébként soha nem ettem meg csak belém tömték kiskoromban, sose szerettem. valakinek még jó ötlete van?
2011. ápr. 21. 13:42
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Töltött bagett. A bagett két végét levágod, kikaparod a belsejét, majd csinálsz egy masszát. Ebben lehet tojás, uborka, kaliforniai paprika, majonéz, mustár, újhagyma. Visszatöltöd a bagettbe, folpackba csomagolod, hűtőben állhat egy ideig, majd szeleteled.
2011. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!