Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegák hogy főznek rendes...

A vegák hogy főznek rendes kaját a család többi tagjának? Meg se kóstolhatják közben? Fincsi lehet a vége.

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
:)
2011. máj. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hát vagy az egész család vega lesz...Úgy szokás,h mindenki az,de amúgy megkéri a férjét,h kóstolja meg,h kell-e bele valami,mert ő eszi...
2011. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

A tesóm vega, olyan pörköltet szokott csinálni, hogy az agyam eldobom, olyan finom... Ezerszer finomabb, mint amit szüleim csinálnak, pedig ők szoktak közben kóstolgatni...


Aki meg rutinos (pl, mint tesóm), úgy is tudja, hogy egy liternyi pörkölthöz mennyi és milyen fűszer kell, és ha nem aránytalanul, össze-vissza van felvágva a hús, akkor azt is tudja egy főzésben járatos ember, hogy mennyi idő, mire megfő.

2011. máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En soha nem kostolok semmit amit fozok, megis jo mindig.
2011. máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert a feleségem például mindig "érzéssel" adagolja a fűszereket, folyamatosan kóstolgatva hogy épp miből hiányzik még egy kevés... És emiatt nehezen tudom elképzelni, hogy előre lehet tudni, hogy miből mennyi kell.
2011. máj. 27. 15:48
 6/12 anonim ***** válasza:
FromOz. ez így elég szubjektív...:))
2011. máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Ellenpélda: amíg otthon laktam édesanyám főzött nekem vega kajákat is, de ő utálta a padlizsántól kezdve a gombán át a spárgáig az összeset, soha meg sem kóstolta. Ennek ellenére olyan finom volt minden, hogy én azóta se tudom utánozni :)
2011. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudnám megfőzni se. Ha a többiek esznek húst, olyant igyezz venni amit nem kell stüni meg főzni.
2011. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy igazi vega soha nem főzne húst.
2011. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Vegetáriánusként nagyon fontosnak tartom, hogy az állatokat nem szabad megölni, mert majdnem ugyanolyan gyilkosság, mintha valaki ember ellen fogna fegyvert. Még nem vagyok jó a konyhában, de húst soha nem fogok főzni, abban biztos vagyok. Egyébként a családban én vagyok az egyetlen, és ezt úgy oldjuk meg, hogy rendszerint többféle étel van itthon. Bár tény, hogy azóta a többiek is kevesebb húsz esznek...
2011. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!