Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Melyik liszt a legegészségeseb...

Melyik liszt a legegészségesebb? Durum, rozs, tönköly?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A durumliszt a durumbúza lisztje, a fehér liszttől csak a sikértartalma miatt különbözik (ezért nem kell bele tojás).


Ettől sokkal egészségesebb a tönkölybúza lisztje, itt egy link:

[link]


A rozsliszt és a tönköly között sokan a vércsoport alapján választanak, állítólag a 0-ás vércsoportúaknak jobb a tönköly.


És itt van egy másik link, ahol még több, köztük a rozsliszt is le van írva:

[link]

2012. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
A fehérliszt is éppenolyan egészséges,mint a többi. Csak ma divat leszólni.
2012. ápr. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvastál te már orvosi értekezést erről, kedves második? Javaslom, beszélgess el egy gasztroenterológussal.
2012. ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az alábbiak közül én is a tönkölybúzát hallottam. Az összes lisztet összehasonlítva már komplikáltabb a dolog.
2012. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bountty válasza:
0%
Gasztroenterológus. Lóf@szliszt. Persze. Régen a disznóval etették mosléknak most meg rájöttek, hogy jaj de egészséges. Kösz, de inkább nem.
2012. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nikaa11 ***** válasza:
elöttem szóló,inkább ne reklámozd magad az ilyen buta megjegyzéseiddel
2014. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!