Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért nem ismerik el hogy a...

Miért nem ismerik el hogy a vegetáriánus életmód nem egészséges?

Figyelt kérdés
nincs azzal baj hogyha vegetáriánus, tiszteletben tartom, de ne mondják már azt rá hogy mennyire egészséges. Cigit sem vetem meg, de a dohányzók sem mondják azt hogy milyen tájékozatlan vagyok.
2013. szept. 9. 16:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
27%
Mert : hiányoztak biólogia órán annál résznél ,hogy az ember fogazata úgy épűl fel ,hogy minden evő :
2013. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy tudom, ha jól van összeállítva az étrend, a vegetáriánus életmód sem feltétlenül egészségtelen, csak ehhez is érteni kell, nem csak úgy a hasunkra ütve belefogni.

Mondjuk én nem élek vele, meg nem is szándékozok.

2013. szept. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
90%

inkább kérlek győzz meg arról h egészségesebb a disznóhús!

mert akiket ismerek vegetáriánusokat , egészségesek mint a makk :)

2013. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
45%

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link] ebből sem derül ki h mindenevő lenne az ember..ahogy egyik válaszoló mondja.

2013. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
73%
2013. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis magyarázatot kérek. A vegetáriánus az növényevőt jelent, vagy olyat, aki nem eszik állati eredetűt?


Nem csak a fogazatukban van különbség a növényevők, a mindenevők és a húsevők között, hanem a tápcsatornájukban is.

2013. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
95%
Az 5. hozzászóló által belinkelt kép alapján az ember gyümölcsevő! HURRÁ! :)
2013. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
27%
Végülis a gyümölcsökben (főleg bio!) lévő kukacok biztosítják a szükséges teljesértékű fehérjéket.
2013. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
96%
Azért én örülök ennek a gyümölcsevőségnek... Ha a "fűevő" jött volna ki, kicsit elszomorodtam volna. :D
2013. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
81%
Azert mert egeszseges. Amiota nem eszem hust nincs pattanasom, szebb a borom,a hajam, nincs vitaminhianyom, tele vagyok energiaval eves utan is, es nem voltam beteg azota,hogy elhagytam a hust.
2013. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!