Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hi! Holnap áttérek a teljes...

Hi! Holnap áttérek a teljes növényi étrendre (lehetőleg végleg). Csatlakozik valaki hozzám? : )

Figyelt kérdés
17/L
2015. máj. 31. 19:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
30%
A közeli rokonságodban, elsősorban felmenőid között érdeklődj!
2015. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én vegetáriánus vagyok, már többször is nekiestem a vegán étrendnek, eddig talán másfél hétig tartott legtovább, de felőlem holnaptól is elkezdhetek csak vegán étrendet és tart ameddig tart. Ha bűnbe esek, ígérem ide megírom. :)
2015. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ugyanez van velem is, de tegnap a vegán fesztiválon elég erősen hatottak rám:)
2015. máj. 31. 19:43
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
Én csak alkalmanként vagyok vegán, ha csak arra gondolok h ezen a héten is mennyi mézes teát döntöttem magamba... :D Hiába, a cukor kilőve, az édesítőnek mellékíze van, eritrittől émelygek, a stevia sem az igazi. És ott van még a másik tény is, h jövő héten megyek Finnországba Nightwish koncertre, és tudod úgy se jövök vissza anélkül hogy ne vegyek ott riisipiirakkát, Fazer csokit, néhány dobozka salmiakkit meg egy kis rozskenyeret - és ezek a dolgok se igazán vegánok. De addig is mehet a vegánság felőlem. :P
2015. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

úúú, jó*-*

aaa a Nightwish koncertért erősen irigyellek! Jó szórakozást:) Én februárban Slipknoton voltam, életem legjobb napja:)

2015. máj. 31. 20:00
 6/26 A kérdező kommentje:
Tudod már mit eszel holnap? Én reggelire&ebédre viszek kínai sült tésztát (hagyma&sárgarépa csíkok olajon pirítva, majd összepirítani a főtt tésztával és szójaszósszal), és lesz nálam 3 banán és 2 alma :)
2015. máj. 31. 20:02
 7/26 anonim ***** válasza:
35%
Én ugyanezt eszem, csak jó sok hússal.
2015. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én erre a hétre azt terveztem ami terem a kertben, most pirosodik a cseresznye, meg a szamóca is fogyasztásra kész lesz 1-2 napon belül.
2015. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én is vegetáriánus vagyok. Még nem gondolkodtam azon, hogy áttérjek a vegán étrendre. Az is igaz, hogy a tojásról nehezen tudok lemondani. :-D
2015. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
ú hajrá nyolcas:)
2015. máj. 31. 22:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!