Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán nokedli (vagy más főzni...

Vegán nokedli (vagy más főzni való tészta) recept zabliszttel?

Figyelt kérdés
Köszi!

2015. aug. 24. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Simán liszt, só, víz
2015. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

Azóta csináltunk, így: zabliszt, őrült lenmaggal keverve, víz.

Akkor lehet szerinted lenmag nélkül is? Összeáll a zabliszt vízzel? (A fehér búzaliszt összeáll, azt tudom, de a zabliszt is?)

2015. szept. 1. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem összeáll, mert bár zabliszttel még pont nem próbáltam, de kölesliszttel, kukoricaliszttel, rizsliszttel már igen, és azokkal nem volt probléma, simán összeálltak, de azért majd írd be plz, ha megcsináltad, hogy hogyan sikerült, ok? jó lenne tudni :)
2015. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia! Rizsliszttel is összeállt? Ez meglepett. Köszi az infót. Ha csinálunk csak zablisztből (úgy értem, hogy lenmagőrlemény nélkül), meg fogom írni, hogy milyen lett.
2015. szept. 15. 07:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Kipróbálva! A zabliszt is összeáll! :-)
2015. szept. 15. 11:54
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, összeállt, még jobban is, mint a többivel :) de köszi a zablisztes tapasztalat-megosztásért, én is ki fogom akkor próbálni majd. :)
2015. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi, hogy írtál, örülök az előző hozzászólásodnak is, mert anélkül lehet, hogy ki sem mertük volna próbálni, de tényleg teljesen jól összeállt a zablisztes massza is!


Próba, szerencse! --> Ez most bevált!


(Amúgy régebben sokat kísérletezgettem, de mostanában nem volt kedvem - kellett ez a kis biztatás, noszogatás! :-))


Köszi mindenkinek!

2015. szept. 16. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen, és én is köszönöm a válaszod, szeretek kísérletezgetni, na meg muszáj is, mert tej- és tojásallergiásak vagyunk (mármint a gyerkőceim), és igyekszem minden alternatívát kipróbálni, már egészen belejöttem ;)
2015. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát, az allergia az természetesen nem jó, de az szerintem egyáltalán nem baj, hogy a gyerkőceid nem isznak/esznek tejes, tojásos kajákat. A mi családunk sem fogyaszt ilyesmit, pedig nem vagyunk allergiásak. Persze, tudom, hogy ha az ember saját maga dönt az teljesen különbözik attól, amikor muszáj/kénytelen megtenni valamit. Utóbbi esetben kényszerként, lemondásként is megélheti.

Remélem, hogy ti jól elvagytok ezzel az életmóddal!


Mindenkinek jó egészséget! :-)

2015. szept. 17. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!