Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok: valami jó süti...

Vegánok: valami jó süti receptetek van, ami még nagyjából egészséges is? Ha van, akkor kérem szépen! :-)

Figyelt kérdés

2015. szept. 17. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Banános zabkeksz: Érett banán + zab/zabliszt + fűszerek (akár fahéj + reszelt alma, vagy kakaó...) pontosabb recept:

[link]

2015. szept. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nyers torta. Vane gy alap recept, és azt lehet ízlés szerint ízesíteni és cserélgetni az alapanyagokat.

Alapja: 1 bögre mag/dió, 1 bögre datolya/aszalvány, 10-20g kokuszolaj, 20g kakaó/karobpor. Vagy lehet még plusz 1 bögre zabpelyhet is belerakni.

Töltelék: 1 bögre napraforgó/kesudió, 50g kokuszolaj, 100g sűrűkokusztej, + valamilyen gyümölcs,fahéj, plsuz kokuszreszelék stb. határ a csillagos ég :)

Az alapját amit előtte jól összedaráltam,kervertem belenyomkodom egy torta formába majd berakom a a hűtőbe amig el készül az tölteték.

A töltelékbe való magokat jól összedarálom és utánna adom hozzá a többi hozzávalót. Majd ezt mind rákanalazom az alapra. MAjd berakom a hűtőbe 3-4 órára. Ennyi idő alatt bőven megdermed és lehet is fogyasztani. :)

2015. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2015. szept. 18. 18:28
 4/8 anonim válasza:
www.receptkiraly.trollanyu receptjei!!!
2015. szept. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy, egyet találtam trollanyutól az adott oldalon:


[link]


Ez nem vegán, hanem ovo-lakto vegetáriánus, ha jól láttam, de azért köszi, hogy írtál! Biztos nagyon finom.

2015. szept. 21. 12:08
 6/8 A kérdező kommentje:
(Sajnos külön vegán kategória nincs itt a http://www.gyakorikerdesek.hu oldalon, így a vegán kérdések is a vegetarianizmus címszó alá kerülnek. :/ )
2015. szept. 21. 12:13
 7/8 anonim válasza:
0%

ebéd vagy vacsorára:

főzzél krumplit/rizst/ teljes kiörlésü vagy normális tésztát (a többsége vegán, pl. Barilla, Spar bio tésztája nagyon olcsó, finom és vegán). Egy serpentyüben egy kevés olajjal (vagy pl. bab konzervből a szósz erre is jó, ha kevés zsírt akarsz fogyasztani), dobjál bele bármilyen zöldséget (brokkoli/karfiol/gomba/paprika/tök/kukorica/patlidzsán/sárg

arépa/spenót, igaz bármi lehet) és még ehez egy szelet tofut, falafelt, seitant, vagy akár bármilyen babfélét tegyél hozza. Finom és egészséges.

2016. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de süti recept volt a kérdés! ;-)
2016. febr. 24. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!