Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok esznek sushit?

A vegánok esznek sushit?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen, nagyon sokféle hal és húsmentes sushi létezik.
2017. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen, rengeteg vegán sushiféle van.
2017. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
a vegánok azok idióták mert nem fogják fel hogy az emberi szervezetnek szüksége van a húsra rengeteg tápanyag vitamin van benne.
2017. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Harmadik, máskor érvelj a tévhitek hangoztatása helyett.


Kérdező: van, amelyik vegán eszik, persze. Miért ne? A sushi simán lehet vegán. Az uborkás makikat pl. nagyon kedvelem, ha nem is vagyok vegán. De tempurált zöldségest is készítettem már, az avokádó is jó bele... A rizs és az alga pedig szintén növény, de még a szója és a wasabi tormája is.

2017. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
A tempurált zöldség nem vegán (tojás van a tempuratésztában), így nem tudom hogy jön a kérdéshez.
2017. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Nagyanyámmal soha nem tudtam megkóstoltatni semmi nem megszokott magyar ételt, 94 éves korában a halalos ágyán beszélgettem vele, és akkor kért az avokádó krémemből mert már úgyis mind1...

Nem értettem mire céloz, elkezdtünk a táplálkozásról beszélni és ő azt mondta, hogy 50 évea fiatalasszony korában azt figyelte meg, hogy akik össze vissza zabálnak mindent amit nem kívánnak, azok meghalnak, akik meg csak azt eszik amit kívánnak akkor amikor kívánják azok sokáig élnek... úgyhogy ő azóta ehhez tartja magát...

De csak azt tudod megkívánni, amit ismersz...

20 éve én is ehhez tartom magam... most én vagyok majdnem 50 éves fiatalember :)

Tökéletesnek mondható 120-130/70 vérnyomással, tökéletes vérképpel, tökéletes kondícióval és egészséggel... az orvosok mindig azt mondják minden szűrő vizsgálaton, hogy szerencsés vagyok...

Szerintem meg ez nem szerencse...

Józan paraszti ész...

4milliárd év evolúció után a szervezetünk tudja mi kell és mi nem... azért nem eszem szusit, mert nem akarom, hogy olyan kaját megívánjon a szervezetem, amit nem tudok a kertemből előállítani magamnak.

2017. jan. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
De nem vagyok 100% vegán 3-4 havonta eszem húst vagy tojást...
2017. jan. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen, például avokádósat, uborkásat vagy nattósat.
2017. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!