Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Wesselényi utca - Nyugati...

A Wesselényi utca - Nyugati tér 4/6 villamosvonalán tudtok ilyen éttermeket/kifőzdéket?

Figyelt kérdés
Ahol 1500, max 2000 Ft-ért nagy adagot adnak és jól lehet lakni vele
2020. máj. 28. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oktogonnal van elvileg valami olcso svedasztalos hely, pont ilyen 2000 ft kornyeke, en nem voltam ott, csak testverem, azt mondta, nem nagy szam, de eheto.
2020. máj. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rakerestem, talan ez az: [link]

De mondom, en nem jartam ott.

2020. máj. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1. szerintem tudom melyikre gondolsz, bár ott egyszer már kaptam romlott csirkét, így a kedvem kicsit elment attól a helytől :D


#2. köszi, jövőhéten megnézem

2020. máj. 29. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha az adott szakaszon bemesz a keresztutcakba is, hamarabb talalsz olcsobb lehetosegeket mint a koruton.


Kiraly utca (Klauzal ter kornyeke)

Hunyadi teri piac (es kornyeke)

2020. máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Király utcában a Frici Pápa konyhája elég olcsó. Nem egy rendes éttermi minőség, de azért nem volt rossz. (igaz csak egyszer ettem ott)
2020. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én voltam már az Oktogon Bistróban többször is. Szerintem az árához képest szuper, főleg, ha jó étvágyú vagy! Az italok ára horror, ezért érdemes vagy vinni valamit inni. Ha meg tudsz enni 3-4 tányér húsételt, plusz desszertet, akkor már erősen megérős kategória, mert máshol nem kapsz ilyen kevés pénzért ennyit.
2020. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!