Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek nem sok a 690 ft...

Szerintetek nem sok a 690 ft egy Mcdonald's-os sajtburgermenüért?

Figyelt kérdés

Régen ha beültünk a mekibe, mindenki sajtburger menüt evett, mert az a legolcsóbb opció, de folyamatosan emelik fel az árát, míg pár éve még 500 forint volt, utána 550, nemrégiben még 650 volt, most meg már 690 ft. Hova emelik még? Megértem, hogy a minimálbér is emelkedik, az árak is fognak, de szerintem ez ahhoz képest is drága, főleg, hogy maga a menü semmit nem változott tartalmában, csai 1.5x nő az ára lassan az eredetihez képest.


Tudom vannak ennél is nagyobb problémák, meg ne legyek ekkora dagadék, ki eszik ma már gyorsétteremben stb. stb.



2020. szept. 11. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De igen, picit sok, sokkal jobban esne, ha még mindig 500 lenne!
2020. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sem ez a legjobb ajánlat a Mekiben, de hát sajnos mindennek az ára ilyen ütemben meg fel, tehát nem meglepő. Talán a kuponos ajánlatokra mondanám azt hogy azok megérik a pénzüket, persze nem rendszeres fogyasztásra gondolva.
2020. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem sok egy menüért. Néha megkívánom a mekis kaját és akkor mindig sajtburger menüt eszem, mert csak azt szeretem :) És teljesen jól is lakom tőle. Szerintem nem rossz 690-ért jóllakni valamivel, amit szeretsz is.
2020. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Sook? Még nem sikerült 3000 forint alatt gyorséttermeznem, nem hinném, hogy sok.
2020. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
#4 Budai vagy, hogy normális ételek árát hagyod a gyorsétteremben?
2020. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Soproni vagyok.

3000-ből itt legfeljebb pizzériában vagy kebabozóban laksz jól úgy, hogy ittál is hozzá.

2020. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pesti vagyok, több helyet is ismerek, ahol bőven jól laksz 3000-ből, hogy ittál is hozzá.
2020. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Senki nem kenyszerit, hogy ne otthon egyel hanem ulj be egy gyorsetterembe, vagy rendelj valamit. Aki flancolni akar, az ne finnyáskodjon a magas aron. Ha te lennel a gyorsetterem tulajdonosa, te sem adnad olcsobban.
2020. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk Győrben 660 Ft a sajtburger menü ára.

Szerintem is az 500 Ft volt érte a megfelelő összeg.

Kár, hogy már minden drága és emelik az árakat. :(

2020. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek a mekiben enni, úgy félévente egyszer, de akkor az extra szendvicsek közül választok.

Az egyik kosaras ismerősöm minden vidéki meccsük előtt feltankolt a mekiben a csapatnak, na olyankor sok ezer forintot otthagytak, mert nyilván egy sportoló megeszik 3-4 szendvicset is az úton. Nem csak a dagadtak esznek ott :)

2020. szept. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!