Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miskolcon tudtok olyan étterme...

Miskolcon tudtok olyan éttermeket, ahonnan lehet rendelni teljeskiőrlésű vagy szénhidrátcsökkentett ételeket?

Figyelt kérdés
Nem ehetek gyorsan felszívódó szénhidrátokat, ami hirtelen megemeli a vércukrot.Egészségesen étkezem, sokat főzök, de néha olyan jól esne valamit rendelni, amit én is megehetek. A don pepe pizzázóban találtam TK pizzát és tortillát.Tudtok más éttermet is ajánlani?

#egészség #rendelés #étterem #teljeskiőrlésű ételek
2021. jan. 25. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézz szét a Netpincéren, ott minden étteremnél jelölve vannak a mentes ételek.

Egymillió százalék, hogy találni fogsz ilyen ételeket, éttermeket, én is láttam már csomót, bár mivel én nem így étkezem, példát nem tudnék rá hirtelen mondani.

(Ha jól emlékszem, pl. a Burger Kingben és a Mekiben is vannak gluténmentes ételek)

Üdv.

2021. febr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!