Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért küld a Wolt folyamatosan...

Miért küld a Wolt folyamatosan krediteket?

Figyelt kérdés
Szinte minden hónapban kapok kétszer 2000 Ft vagy 1000 Ft kreditet, most megint kaptam 1000 forintot. Csak egyszer rendeltem eddig eletemben, azt is a kreditekből, mikor észrevettem, hogy év eleje óta ad össze vissza. Ebben az évben összesen 25ezer Ft kreditet küldött csak úgy. Más ismerőseim nem kaptam ennyit, pedig használják. Én nem hívok meg senkit és nem váltok be semmit 😅 Ez így normális vagy valami hiba? Nehogy utólag vissza kelljen fizetni.
2021. okt. 19. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:
pont azért küldik, hogy használd, aki használja, azt nem kell "biztatni", így nem kapnak kupont :D
2021. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!