Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért nem érti meg egy csomó...

Miért nem érti meg egy csomó ember, hogy csak olyat rendeljen, ami rajta van a menün, különben a szakács nem fogja elkészíteni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 18. 15:31
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nyilván felfogtam, hogy étterem. :D De én mindkettőre láttam már példát, és nem tiszta nekem, hogy a kérdező melyikre gondol. Kisebb módosításokra (amire szerintem nem igaz, hogy "a szakács nem fogja elkészíteni"), vagy pedig kompletten olyan ételre, amit az adott étterem nem árusít (ez meg nem hinném, hogy tömeges jelenség).

2022. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam már úgy, hogy a mellettem lévő asztalnál reklamáltak és pincérként is. Az egyik helyen, amikor még új voltam, konkrétan a szakács üvöltözött velem, hogy "ne találjak ki új ételeket, akkor se ha a vendég cigánykereket hányva aranyat köp."
2022. jan. 18. 15:57
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam felszolgalokent étteremben és nálunk gyakori volt az említetthez hasonló példa. 2. voltam
2022. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
84%
12: de akkor miért úgy írtad ki a kérdést, hogy a vendégeket ócsárolod?
2022. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
15%
11. Szerintem odaírta volna ha kifejezetten a gyorsétteremre gondol.
2022. jan. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
88%

Tipikusan a gyorsétterem az, ahol külön megkérdezik, hogy mit nem kérsz, még egy hamburger vagy Gyros esetén is....


A legtöbben hagymát nem kérnek - én meg a káposztát szoktam offolni.

2022. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. vegán ismerősöm variálós. Nem mindenhol van vegán lehetőség, vagy mivel nem egyedül van, nyilván nem mennek salátabárba csak az ő kedvéért. Ő szokott ilyenkor segítséget kérni a pincértől, hogy két köretet összerakni, hogy kiadjon egy étkezést, vagy a sajtos salátából kihagyni a sajtot, vagy valahogy kombinálni a hús nélküli részeket más ételekből, hogy neki is legyen valami izgalmasabb annál, hogy üres sültkrumpli.

Általában azért nem szokott gondot okozni.

2022. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
17: én - nem vegánként!!!, pusztán arra volt gusztusom - kértem már úgy kaját, hogy hagymás rostélyost, de rostélyos nélkül. :-DDDD Akkora halom sült hagymát kaptam, hogy alig bírtam megenni.
2022. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
30%
Mert nagyra vannak maguktol. Azthiszi h a szakacsot erdekli az o par ezer ftja es amiatt fog beuszni.. Altalaba a pincer fel se meri venni az ilyet mert a szakacs leorditja a fejet. A fonokseg meg orul h van szakacs nem kotelszik, akkora emberhiany van
2022. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik helyekre járok , szívesen elkészítik az egyedi óhajokat. És még csak nem is húdepuccos helyek.
2022. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!