Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen a Grander Mac&Cheese a...

Milyen a Grander Mac&Cheese a KFC-ben?

Figyelt kérdés
Valaki kóstolta már? Érdemes kipróbálni? Jobban csíp, mint az alap Grander? "Egészségtelen műkaja" válaszokat hanyagoljuk, ha kérhetem, gyakorlatilag minden egészségtelen, amit manapság eszünk, és ahol élünk

2023. jan. 21. 17:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, érdemes kipróbálni, annyira csípős, mint az alap
Igen, érdemes kipróbálni, csípősebb, mint az alap
Nem érdemes kipróbálni, nem annyira jó
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En qurritot ettem annyira nem nagy szám de egyszer mindenkepp megeri megkostolni
2023. jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, a lunchbox jól hangzik a hússal, de a szendvicsbe bele a tésztát? Engem nem nyűgözött le.

A qurrito jobban hangzik.

2023. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Héten kóstoltam, nekem bejött, de azt, hogy csípős azt nem mondanám
2023. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lenne csípősebb ? Mert több sajt van benne ? Nem értem a logikát .
2023. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4, Van benne nachos sajtszósz, és a kis mozikban a régi féle grannyst leszámítva abba bele is szokták őrőlni a paprikát, elég csípősek. A boltik dettó. (Az újféle* cinemacityset én pl. meg sem tudom enni, nem ízlik, annyira csíp.)


*Legalább fél éve nem voltam moziban, ha nem több, de arra gondolok, mikor lecserélték a dobozosra meg utána újra adagolós lett és másféle.


Kérdéshez visszakanyarodva: tegnap ezen a karcon felbuzdulva mondtam páromnak, hogy rendeljünk kfc-t, a qurritót kóstoltam meg, a grander túl fura ezzel a tésztával. :D

Nem volt rossz, a nachos szósztól baromi sajtos, kicsit kiérezni belőle ezt a szószra jellemző plusz csípőset, de enyhe, simán meg tudtam enni, úgyhogy egyáltalán nem sokkal csípősebb. Inkább az íze van benne vagy hogy mondjam.


Őszintén, nekem a régebbi szupersajtos hetek, mikor a sajtos krumpli volt, a qurritóban (meg a granderben is) meg rengeteg cheddar szósz és pirított gomba, az sokkal jobban bejött, akkor pár hétig, amíg tartott, rendesen kfc-függő voltam. :D

Most ez azért *ennyire* nem volt finom.

2023. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!