Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik pesti éttermet ajánlatá...

Melyik pesti éttermet ajánlatátok 10. évfordulóra, ami nem horribilis összegű?

Figyelt kérdés
Legyen egy picit romantikus, csendesebb, szép igényes környezetű. ☺️

2023. jan. 24. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Borkonyha.
2023. jan. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi nalad a 'nem horribilis'? Nekem belefer egy 6 fos vacsorara 40k, ez pl. neked elfogadhato vagy nem?
2023. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2


Pl. egy tál étel (hús+köret) ne legyen 10 ezer forint.

Ketten lennénk párommal.

2023. jan. 24. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Vasmacska Terasz, Háros-Nagytétény környékén. Ár/éték arány kiváló, dunaparti panoráma, ideális parkolási viszinyok, elégséges színvolaú kiszolgálás, kiváló ételek.

Nekem a főnököm ajánlotta egyszer egy randira készültem és akkor, program ötletnek, hogy hová vigyem a nőt. Azóta összejöttem a hölggyel és a hely a törzshelyünk lett.



[link]

2023. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát pedig egy romantikusabb elegánsabb étterembe nem fogsz 2 főre 10 ezerért kajálni. Ha nincs rá pénzed ne vidd el vagy ha elviszed nem kell garasoskodni. Egyszer kibírod.
2023. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

1. Én vagyok a nő.

2. Nem azt mondtam, hogy 5 ezer legyen 1 kaja, de ne is 10. Tehát a kettő közötti értéket célozzuk meg.



A többieknek köszönöm szépen az ötleteket, utána fogok nézni.

2023. jan. 24. 20:37
 7/7 anonim válasza:
Dunaharaszti legdrágább éttermében ebédeltünk, kijött 11 000 Ft-ból két főre.
2023. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!