Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hová tűntek a Burger King...

Hová tűntek a Burger King éttermekből a nagy üdítők? Legalább 2 éve csak a 0.4 dl-es kiszerelésű közepes üdítővel találkozom. A naggyal sehol se.

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Mert újratölthető, ha ott fogyasztasz.
2023. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem még senki se mondta hogy újralehetne tölteni, de kiírva se làttam.
2023. szept. 5. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ahova járok, ott üres 4 decis poharat adnak a tálcán és a pult mellett van az automata. Magamnak töltök amit akarok, akárhányszor. Talán nincs is kiírva, de mindenki tölt magának többször is.
2023. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

"Nekem még senki se mondta hogy újralehetne tölteni, de kiírva se làttam."

A törvények nem ismerete nem mentesít azok betartása alól.

2023. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mert újratölthető, ha ott fogyasztasz."

Tisztázzuk. Hivatalosan sehol nem szerepel olyasmi, hogy újratölthető lenne az üdítő. Max. a gyakorlatban nem nézik/nem szólnak érte.

DE! Még akkor is vannak olyan éttermeik, ahol nem magadnak töltöd, de akkor is csak ugyanakkor pohár van.

2023. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azért jó lenne ha ezt közölné a Burger King is, hogy akkor most újratölthető az üdítőjük, mint a KFC-ben vagy nem?! Saját honlapjukra, Facebook oldalukra...stb, jó lenne ha kiírnák, tájékoztatnák az embereket.
2023. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha saját magadnak töltöd az üdítőt és nem kitöltve kapod, akkor NYÍLVÁN annyiszor töltöd újra ahányszor csak akarod.
2023. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!