Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten melyik a legjobb...

Budapesten melyik a legjobb kész étel házhozszállítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Budapesten keresek étel kiszállító helyet. Nem nagyon ismerem őket, az első amivel találkoztam az az egészségkonyha, aminél az értékelések nem voltak olyan jók az utóbbi időben, ezért inkább kihagytam.

Igazábol a legfontosabb szempontok azok azok hogy legyen kora reggeli vagy rugalmas kiszállításuk az egyetem miatt, és hogy az étel legyen jó. Természetesen nem bánnám ha az ár is jó lenne, de semmi se lehet tökéletes.

A 13. kerületben lakom ha ennek van bármi jelentősége.


Köszi a válaszokat előre is!



2023. szept. 12. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Don Pepe - altalaban gyorsak is, nincs horror ar, sokszor valtozatos akciok. Nem bunkok a futarok. Arra a rohadt fagyira azert ranyomtak 200 forintot... de egy pizza volt 2500 Ft vagy mennyi? Meg van ilyen mini pizzajuk azt nem reg vezettek be.
2023. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de én inkább valamilyen menüs rendeléses dologra gondoltam, főétellel másodikkal, nem ilyen "gyorséttermi" kajákra.
2023. szept. 12. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉN speciel évek óta a Jófalat-tól rendelek heti menüt.
2023. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Nekem az interfood/cityfood (full ugyanaz e ceg, kaja) bejott.

Gastroyal nagyon nem

Beres alexandra nem

Vitalkonyha is finom

2023. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. szept. 12. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Interfood. Egészségkonyháról váltottam és sokkal jobb.
2023. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jofalat, Bonappetit
2023. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

valljuk be ha egeszseges es jo arat akarsz...googel: meal prep.

Csomo jo recept több napra elore elkesziteni kajakat, voltozastos es finom

2023. szept. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Teletál
2023. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én évekig a cityfoddtól rendeltem,de egy idő után olyan sós lett a kaja-lehet,h nem v friss,és ezzel próbálták leplezni:/-,úgyh átváltottam Teletálra,ami maximálisan bejött!Évek óta onnan rendelek,és1-2kivételtől eltekintve mindig finom kajákat hoztak+a desszert is nagyon jó,pedig legtöbb helyen nem jó mind2.Mindig vannak újdonságok,és nem is drága szerintem.

Don Pepét is szeretm:jó a pizza,tészták+a desszert is,de azért jóval drágább,mint a Teletál és társai!

2023. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!