Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Burger Kingben a vooperben a...

Burger Kingben a vooperben a hagyma egyben van karikában, kiszedhetően? Vagy szálakra szétesve?

Figyelt kérdés
Rendelni szeretnék, de nincs lehetőség, hogy alkotórészt kivegyek.
febr. 9. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Mi az a vooper? Sosem hallottam még.
febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű karika.
febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A képeken mit látsz?
febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Whopper akar az lenni.
febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

4 ezt gyanítom én is, de azért lepontoztak a kérdésemért a szellemi toloszékesek.

Szerintük a "M.C. Donalds"-ban is csirkenmerket lehet enni.

febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%

Mi az a vooper ?

Amúgy tök bírom az ilyen fogyatékosokat akik : jajjj én nem szeretem az uborkát, jajj én nem szeretem a hagymát ... Akkor ne zabálj hamburgert b@szki egyél vajaskenyeret .

febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5%

Van, hogy karikában van benne, van, hogy szálakra van esve benne a hagyma, de simán ki tudod venni belőle. Szétnyitod a szendvicset és szépen kiveszed belőle. Nincs benne sok. Ha Foodora vagy Woltról rendeled, akkor jah, nincs olyan lehetőség, hogy nem kérsz bele hagymát, max a megjegyzésbe bele írod, hogy nem kérsz hagymát. Aztán vagy olvassák és teljesítik a kérést vagy nem.

Ha bemész hozzájuk és ott a pultnál rendelsz, akkor simán megtudod mondani, hogy nem kérsz bele hagymát. :)


A netes képeken is megtudod nézni, hogy hogy vannak benne a hagymák:


[link]

febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Karikák vannak. És lehet kérni a szendvicset valamelyik összetevő nélkül, akár az appon, akár a kioszkoknál, akár személyesen rendelve. Online rendelésnél (Wolt, Foodora) nem, de akkor meg otthon ki tudod venni belőle a hagymát.
febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!