Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ennél/kipróbálnád a Wendy’s-t...

Ennél/kipróbálnád a Wendy’s-t Budapesten?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam, hogy megpróbálnám Magyarországra hozni ezt az amcsi gyorséttermet. Érdekelne, vajon hány ember menne el egyáltalán. Ha nem a válaszod a Wendy’s-re írd le kérlek milyen más amerikai gyorséttermet látnál szívesen Budapesten. Köszönöm mindenkinek előre is!

#Amerika #Wendy’s #Gyorssetterem
febr. 20. 18:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

2002-ben vonultak ki itthonról. Az egyik éttermük az Oktogonon volt, a '90-es években sokat jártunk oda barátnőkkel. A cheddar sajtos szószuk nagyon finom volt :D


De nem véletlen szerintem, hogy nem tudtak itthon megmaradni.

febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Az Oktogonom és a Deák Ferenc utcában biztosan volt ilyen étterem, nem volt nagy szám. Megbukott, nem érte meg nekik itt lenni. Nem próbálnám ki újra.
febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
A meki, meg a king lenyomta.
febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán kipróbálnám, szeretem az amerikai cuccokat. :)
febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam oda, amíg még volt Pesten. A tripla húsos hamburger volt a kedvencem. Amúgy az Ecseri útnál lévő Burger King épülete eredetileg Wendy's volt.
febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

A régimódi fasirtos zsemlét nem értettek. Én meg azt, Pesten miért kellene hat méter hosszú angol nevet felolvasni nekik a tábláról.

Nem volt rossz, de jó sem.

Valami nagy pénzember vagy? Lacikonyha hálózstot nem csinálnál?

febr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt már az országban. nagyon szerettük.
febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen egyszerű a helyzet. Nagyon népszerű volt, én megemlíteném a chilijüket, a töltött krumplijukat is.

Egy izraeli srác hozta be az országba a franchise-t, de olyan nem hófehér pénzügyi akciókkal machinált, amiért kihátralt mögüle a Wendy's és kénytelen volt beszüntetni a működést Magyarországon

Nem lesz könnyű terep, az egész EU-ban nincsenek jelen, az Egyesült Királyságban és Grúziában vannak csak a közelben, pedig nem bánnám

febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Az Arby’s-t javasolnám...
febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mikor kint voltam ettem vagy 3x, egyik kajájuk sem ízlett, nagyon max elmegy kategória.

Inkább egy Applebee’s, ha az még nincs itthon. Na ott jókat tudtam kajálni.

febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!