Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mekitől másnak is fáj a hasa,...

Mekitől másnak is fáj a hasa, hasmenése van?

Figyelt kérdés

Reggel ettem, legalább 4 éve nem ettem ott. Anno legalább heti 2-3 alkalommal. Egyrészt rohadt drága lett. A krumpli hideg volt, elhasznált olaj ízű. A szendvics nagyon rossz volt. A kóla egy tömény szirup rengeteg jéggel, szívószálat nem adnak hozzá. Pluszban egy roma telep lett, rendesen rosszul éreztem magam.


Utána negyed órával elkezdtek émelyegni, fájt a hasam, hányingerem volt. Kb. azóta rosszul vagyok, hasmenésem is volt. Mostanában nem eszek ott többet.


febr. 23. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Semmi gondom nem szokott lenni utána. A drágaság pedig relatív, a Meki az egyik legolcsóbb étteremlánc Magyarországon.
febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
76%
Ne szidd a mekit. Ha nem szereted ne egyél ott. És nem drága a Meki. Más éttermek jóval drágábbak.
febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Régebben nagyon szerettem. Lehet most valami hanyag, romlott kaját fogtam ki...
febr. 23. 15:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még rosszul soha tőle. Szar (hideg, aszott) kaját maximum akkor kapsz, ha kifogod az utolsó adagokat, mielőtt frisset sütnének ki, de ez ritka, de nyilván bele lehet futni.
febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Finom
febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy valószínűleg valami vírus lehet, mert anyám minden szart hazahord az iskolából és ő is beteg... Pedig nem volt mekiben.
febr. 23. 18:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 10 évvel ezelőttig legalább havonta egyszer ettem ott, aztán direkt nem mentem többet, majd 3-4 múlva megint ettem ott. Utána nekem is ilyen bajaim lettek, azóta nem merek enni.
febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

A higiénia nagyon sok helyen megkérdőjelezhető, az alapanyagok minőségéről, tárolásáról nem is beszélve. A gyerekem szakácsnak készül, látott már pár dolgot.

Kerülöm jó ideje már, mert minden második alkalommal hánytam, fostam az ott elfogyasztott kaják után. De menő étteremben is kaptam olyan rizst, hogy nem kevés szőrszál volt benne.

A lányom mesélte ugyanebben az étteremben dolgozó pincérről, hogy mielőtt kiviszi a vendégnek az ételt, beledugdossa az ujját, és lenyalogatja róla. És még mindig nem baszták ki onnan.

febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ízlett tegnap a fish Mac
febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy ettől van.Elég magas az élelmiszer biztonság náluk.Nem tehetik meg hogy romlottat adnak.
febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!